Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jeszcze 85 dni!!! turystycznie i nie tylko...:) Część 2

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• dobrywieczorek..
    Cegiełko..dzisiaj ani tknąłem.. trzeżwy jak świnia...i bez też..
    A wirtualnie mogę..???

Komentarz

• Oldi całkiem możliwe, że będę już 8-go wieczorem w Warszawie Napisz, gdzie nocujesz, bo jeszcze nie wiem czy będziemy kupować nocleg czy przenocujemy u znajomych.

Cegiełka miałam odpowiednie leki na to przygotowane, a że nie lubię nurkować na prochach dlatego zrobiłam tylko jeden dzień nurkowy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cegła-ceglasta Zobacz posta
        aaaa......
        i jeszcze do Szibi.....
        skoro chora...przeziębiona... to jak zniosłaś zmianę ciśnienia przy nurkach....??
        to już wariactwo...hihi

ps. kto może niech wypije za mnie dziś coś procentowego...>!!!
        Kochana Cegiełko - może wg czynników medycznych typu lekarze i inne takie ciała złośliwe - nie wolno mi, to zapewniam Ciebie, że zapewniłem konsumpcję "procentów" na poziomie zabezpieczającym i Ciebie, i jeszcze kilka(naście) osób Zatem nie dziękuj, bo wypiłem to z przyjemnością - ale coś tam, coś tam No właśnie - zaczyna działać te kilka symbolicznych kieliszkwó.. LOL. Nie pisze nic wiecej bo zaraz sie okaze ze jestem bardziej niż.. ttralalalalal,, OK, koniec, wybaczcie - Shibi, zajeppista czapeczka

Komentarz

• Zamieszczone przez taskar Zobacz posta
          Shibi, zajeppista czapeczka
          Dzięki, bardzo ją lubię tak samo, jak i mój kaptur

Komentarz

• Ahoj wieczorowo. Nowe biuro mnie nie zachwyca, chyba się na budowę przeprowadzę. Wrrr.
            Shibuya gratuluje szybkiego wskoku
            Oldi dzięki za cyferki.
            Do miłego. Jutro sobota, więc trzeba na wieś wyskoczyć i jajka na rynku kupić może jakieś warzywa? Tylko jakie? Chyba kapustę kiszoną
            Baj.

Komentarz

• wieczorne bry

Shibi - piękne foty
              Łał...... ileż ty sprzętu masz na sobie podczas nurkowania.
              Strasznie to skomplikowanie wygląda.

Oldi - odliczanka piękna.
              A ogłoszenie weekendu jeszcze piękniejsze

Cegiełko - zdrówka dla obu Muchomorków

miłego weekendu All

Komentarz

• Mamy:

SOBOTĘ

12 STYCZNIA 2019

Imieniny dzisiaj obchodzą:

Arkadiusz, Bernard, Greta

oraz

Aelred, Antoni, Arkadia, Arkady, Benedykt,
                Bonet, Bonita, Bonitus, Cezaria, Czasława,
                Czesława, Ernest, Eutropiusz, Jan,
                Małgorzata, Stomir, Tacjana, Tatiana,
                Tygriusz, Wiktorian, Wiktoriana

Przysłowie na dziś:

„Kiedy w styczniu rosną trawy lipiec dla nas niełaskawy”

Odliczamy:

taskar - 264 dni - pisklęta opuszczają gniazda, a rodzice szukają pociechy pod wodą,
                czyli tydzień bezdzietny w Hurghadzie,
                tomlee28 - 199 dni - Bułgaria po raz pierwszy,
                Shibuya - 180 dni - safari nurkowe czyli tydzień na łajbie ,
                Shibuya - 166 dni - Hurghada - Arabia Azur - powrót do drugiego domku ,
                Milo - 164 dni - w ogrodach Sułtana, czyli powrót do Sharmu,
                tomlee28 - 160 dni - Rodos, tydzień relaksu, góra i plaża,
                oldi - 150 dni - Wadi Lahmy Azur czyli "Egiptowo" według czasu sudańskiego,
                taskar - 143 dni - Wadi Lahmy Azur czyli "Egiptowo" według czasu sudańskiego,
                tomlee28 - 104 dni - Rodos czyli powtórka z powtórek przed powtórką,
                Nuska, Żmijka, Mani - 41 dni - mamy plan na Hội An,
                tomlee28 - 34 dni - Maroko, Agadir ośrodek przemysłu rybnego i cementowego,
                taskar - 28 dni - zawracanie Wisły kijem czyli pochodnie
                i pieczona kita z kapustą w Wiśle-Czarne,
                Shibuya - 28 dni - Warszawa - festiwal wrakowy ,
                mani walker - 27 dni - służbowo i dorocznie pod Warszawą,
                oldi - 27 dni - marzycielska wizyta w muzycznym ogrodzie Króla Jana III Sobieskiego,
                Cegła-ceglasta - 26 dni - karnawał po włosku, Ave! ,
                mały podróżnik - 15 dni - wyjazd z Jagodą do Kołobrzegu,
                tomlee28 - 13 dni - do miasta na styku Morza Północnego i Norweskiego, do Bergen,
                Milo - 13 dni - Krżyżowo-Słotwinowe szusy, łoscypki u Golców, parkietowe wywijasy,
                czyli... Krynica, MaŻancia i Ja
                mani walker - 7 dni - Wroclove - podejście drugie

Plany wyjazdowe:

taskar - rok 2019 - Wroclove przejazdem, czyli pierwszy raz w tym stuleciu
                jedzie pociąg z daleka: Racibórz-Berlin (und zurück)
                oldi - II połowa sierpnia 2019 - może uda się odwiedzić Zatokę Starca
                Shibuya - październik 2019 - Lotus Bay (Safaga)
                majka* - 2019 – Japonia czyli w krainie gejsz i samurajów
                tomlee28 - Gran Canaria ferie 2020
                taskar - 28.02.2022 - 100-lecie niepodległości Egiptu (tamże)

Diabelnej Shibi dzięki za obrazki, widzę że było fajnie

Ceglanej Rodzince szybkiego uzdrowienia

Wszystkim zdrowia i miłej soboty!

Komentarz

• Sobota... dzień dobry??
                  Jest 1 am...
                  Spania nie mam... pół dnia w łóżku i teraz mam dość...
                  Chyba zaczynają działać leki... odzyskuję siły, kropki bledną... nowych kilka... czy to koniec...??

A Wercia natomiast śpi niespokojnie... wierci się i stęka... pewnie ma kryzys....

Ryś... no można wirtualnie ale czy to aby przyjemne...??
                  Taskar... sorry za kaca hihi

Oldi... dziękuję pięknie -

Komentarz

• DoberNocnie00:45

Oldik już był....coś podobnego

Byłem dzsiaj....sorrry wczoraj z MaŻonką u jej kumpeli, zwariowanej Pani dochtórkoprofesorsiej bo?...se zakupiła 4 buty, czyli 2 pary, coby siem pochwalić? pokazać? ...ja tam ICH nie rozumiem ....i tak siem ciuchlandią fascynują, wymieniają podarowywują ?! ....a tam cicho być......El Sol pół wytrawne, czerwone to jednak dobre wino....zakupiłem 5...zostały mi 3 bo jeszcze 2 kumpele dołączyły, a i tak jeszcze jedno wysmakowały swoje....szalone kobiety to?....znam już ....przyszłość ...łącznie z ...Sylwkiem 2019/2020....to jest chore .....a raczej ja, bo znowu (3 raz !! w ciągu 4 tygodni) zatoki zaatakowały, se chyba je wykroje ....

teraz ....już w domku, ......Cisza ....spokój....grzaniec piwny z goździkami, miodem lipowym, "różą" (moją ) imbirem i...kardamonem.....mieszanka iście gorąca i....jest gorąco

cosik poczytałem....Cegiełko, sorrry że kciukasy słabowite, ale się starałem, nie chciałem coby Maleństwo się Zdrówka Życzę Wam Obydwojgu

Shibusia, cieszę się że było fajowo, ale nie Dbasz o swoje zdrowie i to już martwi .......a do "Arabii" też bym chciał powrócić

...aha,.... diabełek z Ciebie niezły , Czerwony w...... Czerwonym

...a co do zjadu....Warsiawskiego to....My też przyjeżdżamy....9 lutego.........z Krynicy oczywiście .......może ?????

...o w mordeczkę....jużżżż 1:15 ?!?!

Sorrrry......DobraNocki i SłodkichSnów

Komentarz

• Nuska tu akurat jest minimum sprzętu. W Egipcie wszystko jest przez to takie proste, lekkie i piękne Skomplikowane nie jest, uczysz się krok po kroku wszystkiego.

Milo dbam o moje zdrowie dlatego wczoraj szybciutko poleciałam do lekarza, żeby mnie osłuchał czy wszystko jest ok. I wszystko ok, nic tam nie słychać, wręcz idealnie ale niestety jakiś wirus czy coś tam mnie trzyma. Dostałam 3dniowy antybiotyk. Chyba mnie po nim wysypało, bo dzisiaj rano obudziłam się w kropki. Albo to potówka, albo uczulenie :/ Przed chwilą zarzyłam drugą tabletkę więc zobaczę czy się objawy nasilą czy nic się nie będzie działo. Dobrze, że to tylko 3 tabletki.

Do Warszawki jest całkiem możliwe, że przyjedziemy już 8-go wieczorem ale póki nie potwierdzone, to zostaje 9-ty.

Pozdrawiam wszystkich i zmykam, bo dzisiaj imprezka. Oczywiście dla mnie bezalkoholowa. Pojawię się na chwilę, posiedzę i zmykam wcześnie do domku. To jedna z tych imprez, których opuścić nie mogę bo termin ustalany pode mnie :/

Komentarz

•  

Komentarz

• Ryszardzie - "Brzmienie ciszy" moje ulubione. Cudne jest. Ponadczasowe. Simonek i Gargamel (oops.. Garfankel ) wielcy w tym utworze. A i do tego słowa - jak to u nich - mocne, treściwe... No ja powiem tak: jakbym miał się jeszcze raz kiedyś urodzić, to chcę zahaczyć o lata 60-te w Stanach. Chociaż ani Stany, ani te lata mi nie imponują aż tak, niemniej.. doceniam
                          A przy okazji zachciał mi się obejrzeć znowy Panią Robinson
                          Shibi - lecz się
                          Cegła - lecz się!
                          Wercia - trzym się!
                          Cegiełko - kac? Nie wiem, co to takiego Gdy paliłem 2-3 paczki dziennie, to nazajutrz miewałem kaca. Ale nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy od tego wypalonego, czy od wypitego. Odkąd nie palę, kaca nie dopuszczam do siebie. Znaczy: czymś się struł, tym się lecz

Komentarz

• A propos: jako bynajmniej nie anonimowy ALKO, powiem wam, kochani, że jest tylko jeden sprawdzony sposób na uniknięcie kaca. Wiecie, jaki? Dzień wcześniej nie pić Pyrsk!

Komentarz

• oooo kurna...
                              Ryś - napisałem, zanim odsłuchałem! Sorry. Ależ fajne, inne, całkiem inne brzmienie tego samego utworu. Wow! Po polsku: ŁAŁ!
                              A przy okazji wielce polecam tłumaczenie tej piosenki (ech.. wypadałoby powiedzieć: tej ballady, tego poematu, tej cudnej liryki!), bo warto poznać, co w tym utworze drzemie...
                              https://www.tekstowo.pl/piosenka,sim...f_silence.html

Komentarz

• bry
                                Shibi spóznione ..... mnóstwa nurkowań wszystkiego najlepszego
                                cegieł ... zdrówka dla Was niech choróbsko idzie precz
                                odliczanka piękna dzięki oldi
                                wszystkim spokojnego i dobrego weekendu

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat-ii, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                                Trwa
                                X