Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Turcja czy Bułgaria??? - lato 2007 - doradźcie!

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Anita33 napisał(a):

> Barbarita a Side jest fajne???

Anito, Side jest wręcz zajefajne a zwłaszcza jej starożytne fragmenty: walające się kolumny, teatr, agora, świątynia Ateny i Apollina tworzą niepowtarzalny klimat. Jeśli chciałabyś to wszystko zobaczyć w stanie ruiny - to polecam bardzo.
    W Side jest dużo świetnych, zadbanych i stylowych hoteli.
    Bombowe są zjeżdżalnie, które znajdują się w każdym szanującym się hotelu. Obowiązkowo przetestowaliśmy w ramach występów gościnnych kilka najlepszych. To były niezapomniane przeżycia (raj nie tylko dla najmłodszych, bawiłam się tam jak małe dziecko :-)))
    Plaża? - ewentualnie .... ani ładna ani brzydka, rzekłabym w miarę poprawna.
    Gdybym miała jeszcze kiedyś polecieć do Turcji chyba postawiłabym na Oludeniz bo lubię zmiany.

Komentarz

Hej polecam i to bardzo Turcje ,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

hej bylam w Turcji i Bulgari jak chcecz to pisz chetnie odp jak bedziesz miala jakies watpliwosci. Pozdrawiam

Komentarz

~bant napisał(a):

> No i miałem rację. Dla panienek na tym forum jestem 32-letnim
          > dziadkiem. Rozumiem teraz gimnazjalny poziom wielu wypowiedzi.
          > Mama z tatą sponsorują wakacje za dobre świadectwo...? Fajnie
          > mieć dzianych rodziców...

Bant, mozna zapodawac swoje opinie i nawet nalezy . Forumowicze wlasnie
          to zrobili ale wyzywanie kogos od plastikow i sugerowanie ze jezdza na
          wakacje 3x w roku bo daja dupy .. to nie Twoja sprawa .. tez nadstaw i
          też bedziesz jezdzil .. i to ze ktos jedzie do 4* hotelu to juz jest
          beee .. bo Ty ciezko pracujesz .. dalej rowy kop skoro szkola byla beee
          .. i po co sie zalić na forum?

Komentarz

~bant napisał(a):

> No i miałem rację. Dla panienek na tym forum jestem 32-letnim
            > dziadkiem. Rozumiem teraz gimnazjalny poziom wielu wypowiedzi.
            > Mama z tatą sponsorują wakacje za dobre świadectwo...? Fajnie
            > mieć dzianych rodziców...

Bant, mozna zapodawac swoje opinie i nawet nalezy . Forumowicze wlasnie
            to zrobili ale wyzywanie kogos od plastikow i sugerowanie ze jezdza na
            wakacje 3x w roku bo daja dupy .. to nie Twoja sprawa .. tez nadstaw i
            też bedziesz jezdzil .. i to ze ktos jedzie do 4* hotelu to juz jest
            beee .. bo Ty ciezko pracujesz .. dalej rowy kop skoro szkola byla beee
            .. i po co sie zalić na forum?

Komentarz

Jeżeli Side to myślę o hotelu Dosi..niby 2 km od Centrum Side??

Komentarz

TURCJA !!!!!!!

Komentarz

Anitko, Dosi jest jak cukiereczek, zadbany i bardzo ładny. Jedzonko wyśmienite.
                  Tłok na basenach i polowanie na leżaki to normalka, podobnie jak permanentne oszustwa nienasyconych kelnerów.
                  Do plaży można się dotelepać hotelowym busem jednak my woleliśmy per pedes na skróty przez hotel Defne.

Komentarz

Dzieki Barbarita- w razie W wezmę Dosi..ale na razie buszuje po ofertach..

Komentarz

Proszę :-)
                      A ja buszuję po katalogu Itaki i wykombinowałam sobie, że fajnie mogłoby mi być np. w Oludeniz a na forum wyczytałam, że wybrzeże egejskie przebija riwierę turecką. Powiem więcej, wszyscy forumowicze na jednym z wątków gdzie frekwencja była dosyć duża byli co do tego zgodni.

Komentarz

Wpisuje to drugi raz, bo za pierwszym na tym Forum nie udaje mi się od dłuższego czasu.

Anita Side jest bardzo fajne. Mieszkałam w Kemer, które w końcu wybrałam z czystą świadomością (prawie), ale wahałam sie miedzy tymi dwoma miastami (całkowicie teoretycznie z przewodników). Dosi nie znam, widziałam w kilku katalogach różnych firm i na stronach forum niemieckim i to chyba bardzo fajny hotel. Ale do Side wybrałam się żeby ocenić czy dobrze wybrałam Kemer , no i tak ogólnie chciałam zobaczyc to wychwalane miasto w przewodnikach (forum wtedy jeszcze nie znałam). Byłam tam bardzo przejazdem, ale jeżeli miałabym pojechać ponownie w tamte okolice to wybrałabym Side. Kemer jest super, hotel, w którym byłam jeszcze bardziej super, ale dla dzieci te okolice się nie bardzo nadają. Widoki z hotelu są przepiękne, ale hotelowe plaże kamieniste. Co prawda hotele nadrabiają to bogato wyposażonymi klubami, zajęciami dla dzieci, kącikami ze specjalnym jedzeniem dla nich, lodami o każdej porze dnia, itd, ale dla 2-latka to piach i łopatki są chyba najważniejsze.
                        W Dosi nie ma plaży "na wyciągnięcie ręki", ale z drugiej strony 2 km to tez nie tragedia (bus kursuje), jak cena dobra to ja poważnie bym się zastanawiała. A poza tym często duża odległośc od plaży "wymusza" na hotelu więcej atrakcji na jego terenie. Spotkałam się z tym, że niektore hotele tworzą sztuczne plaże, żeby dzieci mogły budowac zamki, a rodzice pić;-), a jakby co to opiekunki są czujne;-Oczywiście żartuję, ale tak nie do końca...
                        Pozdrawiam:-)

Komentarz

Dosi ma odległość od plaży 600 metrów- to tak jak w Blue Star mozna sobie na spacerki pochodzić a 2 km niby jest do centrum Side. Ale na razie sprawdzam Europkę;-))

Komentarz

Zdecydowanie Bułgaria Złote Piaski. Turcja- brud, smród!!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                            Trwa
                            X