Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dobre buty do biegania w terenie

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dobre buty do biegania w terenie

Witam,
    Lubie wyjazdy trekkingowe w góry, natomiast przy okazji dla podtrzymania formy często biegam podczas nich. Szukam też firmowych,ale jednocześnie nie za drogich butów do biegania w terenie, znalazłem coś takiego, proszę o porady czy będzie ok:

O właśnie szukam nowych, bo stare Adidas run Sport już straciły właściwości

Komentarz

Dobór butów to bardzo indywidualna sprawa. By dobrać dobre buty trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak; po jakiej powierzchni zamierzamy biegać, jaki mamy styl biegania, jak rozkładamy ciężar na stopie itp..w dobrym sklepie dla biegaczy, personel powinien pomóc nam w doborze odpowiedniego dla nas obuwia.

Komentarz

Ważne jest to aby takie buty były po prostu wygodne podczas biegania,sama firma ma już moim zdaniem drugorzędne znaczenie. Polecam szykać wśró modeli Reeboka oraz Adiddasa. Miałem model jednej jak i drugiej firmy i faktycznie rewelacyjnie się sprawowały.

Komentarz

Mnie najbardziej pasują Salomony z Goretexem, ale Asics też się sprawdzaja.

Komentarz

Mi odpowiadają New Balance. Wcześniej biegałam w zwykłych, ale kolega który biega powiedział, że w ten sposób mogę sobie zrobić krzywdę. Tak więc zainwestowała w buty do biegania i to był bardzo dobry krok.

Komentarz

Też mam New Balance i mogę stwierdzić to samo, zwykłe marketowe buty za 50zł są nic nie warte tak naprawdę, może są fajne przez pierwsz 2 tygodnie, ale jak ktoś chce potrenować dłużej to się do tego nie nadają. New Balance kosztują trochę wiecej niż 50zl ale maja duzo lepsze pianki amortyzujące i są wytrzymalsze.

Komentarz

Adidias, albo tak jak napisał Mojżesz New Balance

Komentarz

Adidas to chyba najlepsza marka butów do biegania. Ja mam kilka różnych modeli, każdy się sprawdza.

Komentarz

Trwa
                  X