Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie najbardziej turkusowa woda???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie najbardziej turkusowa woda???

Planuję wybrać się nedługo na wakacje. Jakie miejsca polecacie, gdzie nie ma za tłoczno, a są czyste, ładne plaże w miare z jasnym piaskiem, palmami no i lazurową wodą?? (wyłączając Sardynie i Sycylie) Tak, żeby podróż samolotem nie przekraczała 6 godzin. Myślałam o Cyprze, Fuerteventurze, Lanzarote, Malcie, ale czy faktycznie tam nie ma problemu ze znalezieniem takich miejsc?

.. zdecydowanie nie Malta .. tam na dobrą sprawę jest jedyna większa plaża w Melieha + parę naprawdę maleńkich .. reszta to skaliste wybrzeże ..
    .. Cypr też bez szaleństwa plażowego .. w rejonie Pafos jedynie Coral Beach .. trochę lepiej w rejonie Aya Napa ..
    .. ale super plaża jest na Porto Santo .. to właściwie mała wysepka przyklejona do szerokiej 12 kilometrowej plaży .. ;-)
    .. tradycyjnie oczywiście hiszpańskie plaże .. mnie zauroczyły te w malowniczych zatokach na Majorce .. ;-

Komentarz

Zamieszczone przez cityrunner Zobacz posta
      .. zdecydowanie nie Malta .. tam na dobrą sprawę jest jedyna większa plaża w Melieha + parę naprawdę maleńkich .. reszta to skaliste wybrzeże ..
      .. Cypr też bez szaleństwa plażowego .. w rejonie Pafos jedynie Coral Beach .. trochę lepiej w rejonie Aya Napa ..
      .. ale super plaża jest na Porto Santo .. to właściwie mała wysepka przyklejona do szerokiej 12 kilometrowej plaży .. ;-)
      .. tradycyjnie oczywiście hiszpańskie plaże .. mnie zauroczyły te w malowniczych zatokach na Majorce .. ;-

A Majorka - jakie miejsca dokładnie? bo słyszałam, że w sezonie są straszne tłumy

Komentarz

.. najdłuższa i najszersza plaża od Can Pastilla do El Arenal .. ok 10 km .. i tam faktycznie latem jak w kotle ... ;-)
        .. ja byłem w Paguerze , tam są trzy plaże obok siebie .. oczywiście krótsze ale też szerokie z jasnym piachem i bardzo łagodnym zejściem do morza .. turkusowa woda i stada rybek przy nogach .. ;-) .. takich plaż w zatokach są dziesiątki .. ;-)

Komentarz

Zakintos ma piękne plaże woda turkusowa i do tego zatoka wraku...

Komentarz

Na pewno nie nad morzem Bałtyckim;p

Komentarz

Szczególnie teraz jesienią .Zbliża się zima. Jest to bardzo dobry okres dla planowania wycieczek egzotycznych w dalsze rejony globu. Zastanawialiście się nad tym ? Jesli wszystko sobie odpowiednio wcześniej zaplanujecie to taka wycieczka może kosztować niewiele drożej niż podróż po Europie oraz będziecie mogli się wygrzać podczas gdy u nas bedzie zimno oraz śnieg.

Najważniejsze to kupno biletu lotniczego. Obecnie całkiem niezłe promocje na bilety oferuje KLM. Linia lotnicza w tym miesiacu oferuje na przykład loty w dwie strony na Karaiby w cenie 3100 zł. Przy okazji zwiedzicie jeszcze Amsterdam. Przesiadka może mieć dowolny czas.

Komentarz

Jeden z najpięknieszych odcieni wody można spotkać na Sardynii, przede wszystki na północy. Nie bez przyczyny północne wybrzeże to Costa Smeralna (Szmaragdowe Wybrzeże), które upodobało sobie wiele gwiazd, m.in. Meryl Streep czy Leonardo di Caprio. Kolor wody jest obłędny! Godzinny rejs promem i jesteście na Korsyce, w Bonifaccio, kolor wody też niesamowicie szmaragdowy.

Komentarz

Trwa
                X