Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

DOBRY I TANI NOCLEG W KARPACZU

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• DOBRY I TANI NOCLEG W KARPACZU

WITAM SERDECZNIE! CZY KTOŚ MÓGŁBY MI POLECIĆ DOBRĄ (SPRAWDZONĄ) I W MIARĘ TANIĄ KWATERĘ W KARPACZU? MOŻE BYĆ Z WYŻYWIENIEM, ALE COŚ GODNEGO POLECENIA. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

Mój wujek ma pensjonat w Karpaczu, nazywa sie Gwarek.. możesz zobaczyc na stronie.. ma nie drogo.. za 35 zł z wyzywieniem tak mi sie przynajmniej wydaje.. jak bedziesz zainteresowana napisz do mnie na gadu 3909211 to moze uda mi sie załatwic cos taniej ;] Pozdrawiam !

[%sig%]

Komentarz

przy ul. 3 maja nad cukiernia- apartamenty Bogumila albo U Bogumily, bardzo ladnie urzadzone, bylam poza sezonem wiec cena byla bardzo ciekawa w stosunku do standardu, polecam pokoje i slodycze w cukierni
      pozdrawiam

Komentarz

Polecam Leśny Dwór. Czysto, przytulnie, do tego w cenie wliczone jest śniadanie, a pozostałe posiłki można zjeść w ich restauracji. Mi szczególnie smakowało penne. Podobało mi się to, że wraz z pobytem dostałem zniżki na sporo okolicznych atrakcji.

Komentarz

Leśny Dwór ma bardzo fajną restaurację. Akurat nocowaliśmy tam i faktem jest, że śniadania są bardzo fajne. Co do oferty restauracyjnej, jest bogata i co najważniejsze, dostosowana do różnych Klientów.

Komentarz

Trwa
          X