Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Warszawa- Frankfurt

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Warszawa- Frankfurt

Czy wiecie jakimi liniami można najtaniej dolecieć z Warszawy do Frankfurtu nad Menem? dzięki z góry

mam ten sam problem... ;-/ mozna doleciec na lotnisko Frankfurt Hahn z Wizzair za 80zł -całkowite koszta z tym ze z katowic no ale bilet do katowic pkp kosztuje 45zł ....z tym ze zazwyczaj "dalekie" loty sa z FRANKFURT International -a t.j. ok 2 godzin od lotniska na,któRym ląduje wizzair

Komentarz

Ja dość często odwiedam te okolice tak więc myślę, że mogę Ci nieco podpowiedzieć w tym zakresie. Dobrze jest latać z naszym lotem - obecnie mają sporo promocji tak więc możesz sobie popatrzyc. Wizzar również ma ciekawą ofertę.
      Jeśli zaś chodzi o nocleg warto jest zobaczyć ofertę grupy Accor: [url]http://www.accorhotels.com/hotel-directory/gb/europe/germany/frankfurt/frankfurt-hotel.htm[/url] - które ma obecnie niedrogie noclegi i praktycznie w samym centrum.
      MOim zdaniem warto jest się postarać właśnie o taki hotel w śródmieściu ponieważ w obcym mieście jest to bardzo wygodne. Pozdrawiam.

Komentarz

Trwa
      X