Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

DINOLANDIA Inwałd

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• DINOLANDIA Inwałd

W Inwałdzie, pomiędzy Wadowicami a Andrychowem, w sąsiedztwie Parku Miniatur, znajduje się niezwykły Park Rozrywki DINOLANDIA.
    To wymarzone miejsce dla dzieci, dla rodziców, dla młodszych i starszych. Główną atrakcją tego miejsca jest 50 różnej wielkości dinozaurów (od gigantów po najmniejsze, lecz zwinne dinozaury), a także ponad 100 różnych eksponatów świadczących o historii naszej Ziemi. Odwiedziny tego Parku nocą to niepowtarzalne chwile!!
    W Dinolandii można spróbować swoich sił na profesjonalnej ściance wspinaczkowej, na zjazdach tyrolskich, w parku linowym, można zagrać w mini golfa, na 18-u specjalnie do tego przygotowanych polach, zagrać w petanque, odwiedzić przepiękną Jaskinie Tajemnic, Wyspę Odkrywców, duży Plac Zabaw dla dzieci oraz Plażę, na której zakopany jest szkielet dinozaura.

Polecam wszystkim Dinolandię, to niezwykłe miejsce!!! Jestem tym miejscem zachwycona!

W Dinolandii znalazłem sie przypadkowo, przejeżdżałem na trasie Kraków - Bielsko, ale musze przyznać, że miejsce niezłe. Profesjonalna obsługa, a przede wszystkim niezwykły klimat i atmosfera, kiedy zapada zmrok, a w koło jest pełno podświetlonych i strasznych diznozaurów. Ceny też niezłe, choć jak zwykle mogłyby być niższe. Polecam panini, chyba tak się nazywa, takie kanapki. Całe miejsce warte polecenia.

Komentarz

ostatnią niedziele spędziłam wraz z moimi małymi pociechami w Parku Dinolandii i chociaż w nosek mrozik szczypał warto było zobaczyć jak te wielkoludy radzą sobie ze śniegiem i mrozem...a potem gorąca czekolada w przytulnej restauracji i cudownie minął weekend...na pewno odwiedzę Dinusie przez wiosnę...

Komentarz

hu ha hu ha...nasza zima zła, ale Dinusie dadzą sobie rady....( w Dinolandii w Inwałdzie)

Komentarz

Halo! Czy ktoś tutaj zagląda??? Z całą rodziną wybraliśmy się do Dinolandii do Inwałdu na początku lipca. Dzieciaki były zachwycone. Najbardziej podobała im się jaskinia tajemnic, w której buszowały bardzo długo, szukając nowych wyjść. Później szalały w basenie z kulami sferycznymi - bardzo fajna i emocjonująca atrakcja. Ja i mąż wybraliśmy mini golfa (tak na marginesie ja wygrałam. Śmiało mogę stwierdzić, że Dinolandia to miejsce dla osób w każdym wieku. No i te dinozaury ...pięknie wykonane!!! Polecam wszystkim z czystym sumieniem

Komentarz

DINOLANDIA jest parkiem rozrywki do którego warto wracać. Każdy znajdzie tutaj cos dla siebie. Ceny biletów przystepne. W środku parku zanjduej się restauracja T. REXTAURANT. Pyszne jedzenie. Jest pięknie wieczorem.

Komentarz

Od Dinolandii w Inwałdzie zdecydowanie lepszy jest park ruchomych dinozaurów w Zatorze (to też okolice Wadowic - odległość to mniej więcej 20 km.).

Komentarz

W Zatorze też byłam, ale wole DINOLANDIE! Poza tym Park Dinozaurów w Zatorze zimą jest zamnkniety, a DINOLANDIA otwarta.

Komentarz

Dinolandia to super miejsce. Piszę to z perspektywy mamy z dwójką dzieci. Już przy wejściu mieliśmy szczęscie, okazało się, że nasza gromada może kupić bilety rodzinne w promocyjnej cenie.
                  Każdy kto ma dzieci wie, że liczy się każdy grosz.
                  W parku spędziliśmy prawie cały dzień i nawet nie wiem, kiedy on minął.
                  Moc atrakcji, wiele wrażeń i jaskinia tajemnic - miejsce najfajniesze - to powody, dla których będę tam wracać.

Komentarz

Dinolandie odwiedzam z rodziną każdego roku. W tym roku została wprowadzona nowa oferta, a mianowicie zakupiliśmy bilet normalny za 69zł i ulgowy za 59zł do INWAŁD PARKU, czyli do wszystkich parków w Inwałdzie na DWA DNI. Zwiedziliśmy DINOLANDIE, PARK MINIATUR, OGRÓD JANA PAWŁA II, WAROWNIE i pojechaliśmy ciuchcią do MINI ZOO. Warto było, polecam.

Komentarz

Faktem jest, że Dinolandia jest bardzo fajnym miejscem. Co do cen, to zgadzam się, że tego typu atrakcje, w tej cenie są bardzo fajne. Oczywiście Park Miniatur, będący na drodze, to także bardzo fajne rozwiązanie.

Komentarz

Bardzo fajna atrakcja dla dzieci jak i dorosłych.

Komentarz

Trwa
                        X