Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wyjazd dla singla z dzieckiem

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wyjazd dla singla z dzieckiem

Witam:-)
    Chciałam zapytać czy ktoś ma może ochotę na wyjazd w okresie świątecznym np. od 1 lub 2 kwietnia? Szukam jakiegoś wyjazdu dla singla z dzieckiem (mój synek nie ma 2 lat jeszcze ale za chwilkę kończy).
    Chciałam zapytać też bo może jest osoba zainteresowana wspólnym wyjazdem sama lub także z dzieckiem?
    Ewentualnie w późniejszym terminie. Mam 34 lata, pracuję i mieszkam w Warszawie, pozdrawiam.

Hej, ja jestem zainteresowany wyjazdem, mieszkam i pracuje w Krakowie. Moze jakis kontakt zostawisz do siebie?

Komentarz

Hej:-) podaję email: vikim1976@o2.pl Teraz niestety chyba niczego fajnego się już nie znajdzie, chociaż ja przeglądałam oferty na bieżąco. Pozdrawiam

Komentarz

Trochę chyba za późno piszę, bo już 2. kwietnia. Ale tak na przyszłość, jakbyś Vikim1976 była w takiej samej sytuacji i szukała kogoś na wyjazd, to raczej radziłbym ogłaszać to na portalach, które mają na celu właśnie znalezienie towarzyszy podróży. Tam będziesz miała większą szansę znalezienia odpowiedniej osoby, chociaż tutaj widzę, że ktoś się zgłosił.

Jakbyś była zainteresowana, to mogę polecić portal twoja-podroz.pl Ale w necie pewnie znajdziesz też inne tego rodzaju portale. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt!

Komentarz

Witaj, czy znalazłaś wtedy kogos na takie wakacje? , ja ososbiście chętnie bym się wybrała na wakacje jestem sama z dzieckiem i szukam towarzyszki

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X