Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jaka walizkę kupić?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jaka walizkę kupić?

Polecam stronę www.sumatra-sklepy.pl. Stronka jest naprawdę fajna, bardzo duży wybór walizek, ceny przystępne i jeszcze można negocjować ceny!!
    Polecam walizki z firmy Roncato i Puccini. Naprawdę warto,walizki są wytrzymałe,maja fajne kolorki i jest w czym wybierać!!!!
    Ja polecam walizki z tej stronki wszystkim znajomym !!! A proszę mi wierzyć są rewelacyjne!!!!! Polecam również Państwu!!!

kupować należy najtańsze walizki-w samolotach tak rzucają bagażami że wióry lecą z walizek nawet z tych markowych (drogich)

Komentarz

Ja tez bardzo sobie chwale Roncato-ich jedyny minus są ciężkie moja waży około 8kg;-)

Komentarz

Witam, chciałam się podzielić z Wami moimi przemyśleniami na temat pewnego sklepu do którego trafiłam z polecenia koleżanki.Pilnie potrzebowałam bagażu, dobrego bagażu i jeszcze w dobrej cenie .Po kolei odwiedzałam wszystkie napotkane sklepy z takim asortymentem, ale coś mi zawsze nie pasowało, a to wyrób, kolor, cena,W końcu trafiłam na sklep SUMATRA z bardzo dużym wyborem walizek.Obsługa fantastyczna, od razu dziewczyny zaczęły mi pokazywać różne modele, mówiły na co mam zwracać uwagę przy zakupie bagażu.Wybrałam model który najbardziej mi pasował,cena troszkę wysoka, ale dziewczyny same zaproponowały rabat co mnie nie ukrywam mile zaskoczyło.Sklepy te jak się okazało posiadają swoją stronę internetową gdzie bez problemów można zamawiać towar.
        Zatem polecam wszystkim serdecznie sklepy Sumatra, ja już jestem stałym klientem, mam do nich zaufanie bo wiem ,że zostane miło i profesjonalnie obsłużona a trzy tym kupie dobry towar w dobrej cenie
        Polecam stronke internetowa: www.sumatra-sklepy.pl.

Komentarz

Teraz walizki z Roncato sa lżejsze.Polecam stronke :
          http://www.sumatra-sklepy.pl/wozek-roncato-69cm-p-2439.html

Ps.Nie należy kupować walizki taniej z marketu czy rynku,naprawdę nie wart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

[URL=http://img690.imageshack.us/i/69574152.jpg/][/URL]

Komentarz

Najlepsze walizki sa w marketach ,,na promocjach,, koniec, kropka.

Komentarz

Tylko markety ,won spamerzy

Komentarz

Roncato? Ten chłam? Bez jaj...

Komentarz

Wystarcza jedne wakacje w Egipcie, np.lotnisko w Hurghadzie i z nowej walizki zostaje wspomnienie..., dlatego uwazam, ze nie warto ,,szpanowac,,.

Komentarz

No..... kupno walizki to naprawdę podjęcie życiowej decyzji............... fascynujące

Komentarz

No ba ma kluczowe znaczenie dla naszego życia (:P)

Nawiasem mówiąc to tej walizki co waży 8 kg. to ja bym za darmo nie chciała haaaaa
                        Po drugie za droga walizka za bardzo rzuca się w oczy, a po trzecie to jednym załadowaniu do luku bagażowego będzie wyglądała jak stara dobra walizka.

Komentarz

a na h.... mi walizka ... i wyjazdy...w TV wszystko można zobaczyć i w nosie swobodnie podłubać.

Komentarz

Nie zgodzę się co do kupna taniej walizki, tak właśnie zrobił mój brat, kupił na allegro walizkę za 100 zł i po pierwszym locie walizka była połamana, ja mam natomiast walizkę zakupioną w USA z firmy RICARDO, byłam już 5 razy w Egipcie, Europa i 3 razy USA, walizka poza tym iż trochę przybrudzona to jest jak nowa, solidna i super wygląda.Wygląd podobny do walizek z firmy Samsonite, także nie polecam pożyczać ani kupować tanich walizek bo są one na raz albo dwa.Ceny Ricardo niestety nie podam bo nie pamiętam.Na tabliczce na walizce widnieje taki napis Palm Springs RICARDO Beverly Hills.

Komentarz

Znalazłam stronkę w usa gdzie mozna je kupic tak dla orientacji

http://www.ebags.com/brand/ricardo-beverly-hills

Komentarz

Trwa
                              X