Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Teneryfa, Majorka, Gran Canaria Jaka na Wakacje

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Teneryfa, Majorka, Gran Canaria Jaka na Wakacje

X(Jak w tytule którą z wysp polecacie na wakacje ,

Polecam gc odradzam majorke. Na gc byłam w Puerto rico - pięknie . Na Majorce w alcudi. Jeśli szukasz rozrywki to bardziej majorka. Jeśli spokoju i ew. Rozrywek to gc . Ale to taka osobista sugestia. Mi bardziej podobało sie nA gc. Polecam Ci

Komentarz

Czemu nie polecasz majorki, szukamy raczej spokoju ładnych widoków i ładnych plaż

Komentarz

Wszystko też zależy od terminu w jakim chcesz polecieć na którąś z tych wysp ?
        I czego oczekujesz,ile jesteś w stanie zapłacić za wakacje itp. ,bo na takie pytanie jak w temacie nikt ci nie odpowie.

Komentarz

Nie polecam majorki byłam w alcudi miejscowość mega turystyczna dużo ludzi sklepów restauracji i klubow , tłok i smród czasami jak zawieje od morza plaża tamtejsza moze i na zdjęciach ładna ale na żywo masakra piasek tak ubity ze nie polezysz bardzo dużo ludzi Jest ladnie owszem . Moze w innych miejscowościach spokojniej. Na Majorce wkurzająco pierdzacy Niemcy na każdym kroku. A w Puerto rico piękna plaża amadores obok druga czarna cudowne widoki . Wrocilabym tam chętnie .

Komentarz

Jadę z żoną i dwójką dzieci w drugiej połowie czerwca do Calas de Mallorca na wschodzie wyspy i wcale nie oczekuję, że będzie tłoczno od Niemców, brudno i w ogóle wszystko na nie. Być może w Alcudii tak jest, wschodnie wybrzeże jest ładniejsze i dużo bardziej spokojne od zachodu czy Palmy. Planujemy na 3 dni wypożyczyć samochód i zobaczyć trochę fajnych miejsc. Ja też cały grudzień siedziałem z nosem przy laptopie i zastanawiałem się: Majorka czy Kanarki? Do Wysp Kanaryjskich trzeba by dołożyć jeszcze ze 20% tego co my płacimy na Majorkę, jednak wygrała opcja pierwsza.
            A że mamy mieć w hotelu możliwość wypożyczenia rowerów (ponoć pierwsze dwie godziny gratis), to tym bardziej ciekawi mnie czy na tej Majorce naprawdę jest co robić...

A tak przy okazji: na jednym z forów (a może i nawet tutaj) wyczytałem jedno chyba pasujące do gustów Polaków stwierdzenie: jest Mallorca, ale jest też Majorka
            Pozdrawiam.

Komentarz

Nie chodzi nam o kase planujemy na 8 dni z ITAKĄ. Zależy nam na ładnych plażach i widokach, więć albo KANARY, albo MAJORKA, termin czerwiec.

Komentarz

Wymieniłeś Teneryfę, która z ładnymi plażami nie ma NIC wspólnego .
                Jak nie chodzi wam o kasę,a o plaże to lećcie na Fuertę do któregoś z Barcelo,będziecie zadowoleni. Pozdrawiam.

Komentarz

Teneryfa jest piekna polecam ta strone http://teneryfa1.pl

Komentarz

Przeglądam zdjęcia ze strony teneryfa1 - piękna. Już się cieszę, że będę mogła zobaczyć tę piękna wyspę...choć wcześniej bedę tydzień na Majorce (przez przypadek udana bardzo korzystna rezerwacja). Jeszcze tylko około 5 miesięcy...na razie zdjęcia, filmy i plany zwiedzania. Pozdrawiam wszystkich turystów - fanatyków.

Komentarz

bozenka, Teneryfa jest na prawdę świetna! To jedyna wyspa Kanaryjska na którą kiedyś wrócę

Komentarz

Na GC i Teneryfie nie byłam. Byłam na Fuerteventura w Costa Calma, piękna plaża! Wyspa krajobrazowo ciekawa!
                        Byłam też na Majorce w Calas de Mallorca, o ile miejscowość mało ciekawa, to ma 2 ładne plaże w zatoczkach.
                        Majorka zielona, Fuerta - wulkaniczna.
                        W Costa Calma super zoo - Oasis Park La Lajita.
                        Chętnie wrócę i na Fuerte i na Majorkę (tu na pewno wybiorę inną miejscowość).

Komentarz

Cześć !
                          Byłem na wczasach na Lanzarotte, Fuercieventurze, Teneryfie, a w ubiegłym roku na Majorce i na Gran Canarii - mam więc porównanie. Powiem Ci "borysek" w ten sposób : na Majorkę już nigdy w życiu nie pojadę ( szczegóły możesz sobie poczytać w mojej wcześniejszej wypowiedzi na tym forum ), mnie z tych 5 wysp najbardziej podobała się Teneryfa, wspaniałe wczasy w miejscowości Playa de las Americas, wróciłbym tam w każdej chwili.
                          Jak znam życie, to jak dla większości Polaków największe znaczenie będzie dla ciebie miała cena, więc i tak zrobisz jak będziesz chciał, ale z ręką na sercu odradzam Ci Majorkę - totalne paskudztwo.
                          Pozdrawiam

Komentarz

Gość skomentowane
                            Edycja komentarza
                            Jesteś durniem nic dodać nic ująć. Na Majorce masz wszystko. Chcesz balangi masz, chcesz cisze, spokój piekne widoki zatoczki masz. Chcesz górzyste tereny masz. Chcesz namiastkę dzungli masz. Chcesz groty masz, Miasteczko rodem z epoki inków masz. Wiec o co ci kuźwa biega pajacu. Wszędzie było tez w miarę czysto lub idealnie a zjęździłęm ponad 500km po wyspie

mi bardziej do gustu przypadła Majorka niż wyspy Kanaryjskie , jeśli ktoś nielubi tłoku turystycznego to niech trzyma się z dala od Palma de mallorca , el arenal i alcudii.

Komentarz

do marco11. wiesz trudna decyzja jak się nie było jeszcze na kanarach dużo ludzi nawet w pracy mówi mi o TENERYFIE ale jak tam z ładnymi plażami jaki hotel byś polecił nas interesuje tylko opcja ALL, I jakie biuro, grecje i turcje latałem z ITAKA.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                            Trwa
                            X