Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

rejs Kopenhaga

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• rejs Kopenhaga

Czy był ktoś na dwudniowym rejsie do Kopenhagi lub innego kraju Skandynawskiego?

Byłem na jednodniowym. Było super.

[%sig%]

Komentarz

A czy mogłbyś napisać w jakim okresie byles, jakim statkiem plynales, skad... jaki byl koszt i jeszcze jesli ci cos przyjdzie do glowy. Interesują mnie wszelkie informacje na ten temat.

Komentarz

Płynąłem Pomeranią. Było to dawno w czerwcu (kilka lat temu). Płynąłem ze Świnoujścia. Bilet kupowałem w Świnoujściu w Orbisie. Cena za osobę coś około 400 zł. Teraz jest chyba taniej. Po Kopenhadze poruszałem się z przewodnikiem wydawnictwa Pascal. Przydał się bardzo. Kopenhaga jest naprawdę ładna i ma swój klimat.

[%sig%]

Komentarz

Odświeżam temat, bo zamierzam się wybrać do Kopenhagi. Czy ktoś się orientuje czy są jeszcze takie rejsy?

Komentarz

O dzięki Weszłam sobie bezpośrednio na stronę Unity Line i tam mają lepsze ceny na rejsy

Komentarz

Ja byłem na jednodniowym rejsie ale na wuyspę Bornholm -mogę polecić bo naprawdę bardzo fajna wycieczka zarówno dla dzieci jak i dorosłych o ile nie mamy choroby morskiej

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X