Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

BIURO OSKAR DNO TOTALNE !!!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• BIURO OSKAR DNO TOTALNE !!!

Ostrzegano mnie przed biurem OSKAR... niestety pełen dobrej wiary nie słuchałem... A dzisiaj, tydzień przed wyjazdem to szmatławe biuro odwołało wycieczkę....Zostałem z urlopem i bez wakacji :-(( A panienka słodkim glosem zaproponowała żbym pojechał tydzień później.... ODRADZAM WSZYSTKIM. JAK NAJDALEJ OD OSKARA !!!!!

mnie na szczęście niczego nie odwołali i było ok, byłam w bułgarii i swietnie sie bawiłam, jak za 600 zł autokarem to naprawdę wypas zakwaterowanie, rezydentów mają do rzeczy; przy okazji zwiedziłam istambuł polecam wszystkim.

Komentarz

oskar to Dno i to prawda, robia takie jazdy juz nie pierwszy raz, wspolpracuja z Fun Clubem, tez szmatlawcem, ODRADZAM wszystkim wyjazdy z takich biur, bo sa GWARANCJA nieudanych wakacji!!!!!!

Komentarz

"współpracują z Funclubem też szmatławcem" - hmmmm na bank konkurencja oskara cz funcluba to pisała Kogo obchodzi kto z kim współpracuje. To wakacje mają być ok a nie współpracownicy organizatora. Jak nie są ok to źle i można psy wieszać - ja są ok to i jakby nawet z diabłem cyrograf podpisał ten cały oskar to dobrze. Nie byłem na wakacjach z oskarem, funclubem ani innym biurem - na razie nie mam od paru lat wakacji :/ więc nie wniosę do dyskusji nic nowego poza tym, że zaciekawiony opiniami wszedłem na ich stronę. Tanio. Nawet bardzo. Szczerze powiem, że za tę cenę wiele bym się nie spodziwał. Co do odwołanej wycieczki - no cóż zdaża się - najlepszy to dowód na to, że najlepiej brać urlop a potem szybko wybrać sobie jakieś Last Minute gdzie zostaje parę dni do wyjazdu - i taniej i pewniej.

Komentarz

nie do konca sie z tym zgodze.... ja bylem i nie bylo problemu tylko jak gdzies jestes leiej sie wczesniej dowiedziec cos o okolicy itd... zawsze mozna sobie samemu dacrade a jelsi sa to tanie wakacje nie spodziewaj sie wypasu.. ja pojechalem na 2 tyg do grecji (w tym przejazd) z ubezpieczeniem jakies 620 zeta ale na mmijscu bylo super pokoje czysciutkie ciepla woda itd pozdrowki [%sig%]

Komentarz

Gość skomentowane
            Edycja komentarza
            Ja tam nie wiem. Mi się podobało. Super wyjazd! Naprawdę polecam biuro podróży oskar!!! Spróbujcie nie zawiedziecie się! Majówka pierwsza klasa

Gość skomentowane
            Edycja komentarza
            Ostatnio sporo się pozmieniało w temacie . pani Anno ja również jestem zadowolony . zależało mi na dobrze zorganizowanym wyjeździe na kilka dni i Oskar spisał się w tym temacie znakomicie . polecam!

Gość skomentowane
            Edycja komentarza
            NIe ma co wydziwiać. Lasty i tak wychodzą drogo więc z ekipą planujemy w tym roku też jechać busami. Byliśmy ostatnio z Oskara i było spoko więc teraz też nie będziemy daleko szukać.
        Trwa
        X