Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Indie/Nepal styczeń 2011 - czy są chętni?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Indie/Nepal styczeń 2011 - czy są chętni?

Czy ktoś się wybiera na tą wycieczkę 28 stycznia 2011 z Rainbow Tours?

ILE KOSZTUJE WYCIECZKA?CO SIE ZWIEDZA,PODAJ WIECEJ INFO?CZY TO DOBRY CZAS?

Komentarz

@basikkluska
      po 1. przestań krzyczeć, nie ma potrzeby
      po 2. wejdź sobie na stronę RT i gogle, i sprawdź - podróże kształcą, nawet te w internecie
      po 3. po zrealizowaniu pkt. 1 i 2 - zapytaj
      pozdro

Komentarz

Elka- trochę zgasiłaś basikluske, hehe Dobra odpowiedź, podobała mi się

Kamilz- jeśli szukasz ekipy na ten wyjazd, to polecam portal twoja-podroz.pl. Tam zamieść ogłoszenie, opisz wycieczkę, napisz jakich osób szukasz itd. Opcja całkiem ciekawa, termin trochę mniej, bo pewnie ludziom ciężko będzie dostać urlopy. Ale warto spróbować, nie? Powodzenia!

Komentarz

Nie tyle szukanie towarzystwa, co ogólne zainteresowanie tą wycieczką w tym terminie Ale dzięki za odpowiedź, pzdr

Komentarz

Nie zgasiła mnie,Himalaje zawsze mnie korciły,bywam w Alpach na nartach 3 razy do roku,objechałam wszystkie lodowce austriackie,włoskie,zawsze z rodzina od lat,a pytam bo chciałam zroooobic sobie wycieczke-samej,troche dla ciała i dla umysłu-nie mam kogo wziac-maz odpadaoon troche inne klimaty lubi,gdyby pare osob zareagowalo to bym sie chetnie dołaczyła.

Komentarz

Mnie ten termin idealnie pasuje, tylko nie z Rainbow! Ja z tym biurem nie chcę już więcej jeździć.

Pisz na maila, to może uda nam się dogadać

Komentarz

Witaj. Jestem zapalona podrozniczka. Chetnie wybralabym sie na wycieczke do Indii ale wolne moge wziac od 16 stycznia. Jaki przewidywany koszt?
                Pozdrawiam

Komentarz

Ciekawy pomysł ,niestety nie dam rady...

Komentarz

Trwa
                  X