Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

koty, psy

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość rozpoczął wątek koty, psy

koty, psy

czy można zabrać ze sobą kota i psa bo nie mam z kim zostawić

Gość odpowiedział
    .. przekonam się już za cztery dni .. ;-)
    .. kiedy byłas na Malcie .. ?

Zostaw komentarz:

• Belika
    replied
    A na Malcie psy są odstrzeliwywane (takmawia moja koleżanka), bo atakują koty, które z kolei sa jak święte krowy, bo gonia ptaki, które wydziubują ziarna wszystkiego co z takim trudem na tej wyspie posadzono, a tam przecież nie ma ani jedneg źródła wody...więc psy sa be, widziałam takie scenki.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    ... ;-)))))))))))))) ..
    .. tak to w gronie jest rodzinnym , kazdy gada o czym innym .. ;-))))
    .. nie zmienia to istoty historii o psach na Krecie .. ;-))

Zostaw komentarz:

• Belika
    replied
    To ja leciałam na Kretę, pan z psem na Teneryfę.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    .. to tylko z psami zwiazana jest ta historia .. moze cos kręcę ale o mi się kojarzy że psy szczekaniem zdradziły miejsce ukrycia greckich mieszkanców wyspy w czasie najazdu tureckiego .. to taka historia jak z rzymskimi gęsiami , tyle że odwrotnie .. ;-)))

Zostaw komentarz:

• Clarita
    replied
    ale koty lubia?

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    .. psy na Krecie nie są dobrze traktowane .. to jakies grecko-tureckie zaszłości , wręcz historyczne ..

Zostaw komentarz:

• Belika
    replied
    A ja pamiętam jak kilka lat temu gdy załatwialiśmy wyjazd w Scanie na Kretę (koleżanka była szefową biura) przyszedł starszy Pan, który leciał na Teneryfę, leciał z psem, bo tylko on mu został, to był jamnik.
    Jakiś miesiąc później koleżanka poleciała na Tene służbowo wraz z moją siostrą, która poleciała prywatnie i po powrocie okazało się, że jako agent biura koleżanka pomagała załatwiać jakieś tam formalności związane z transportem zwłok do Polski, bo...ten pan się zabił, spadł z jakiejś skały...i pies został sam. Nie wiem co zrobili z psem.

Taka smutna historia...przepraszam, ze mi się przypomniało.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    .. pobzdecić też można .. oby nie tylko i wyłącznie .. ;-)))

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    .. no wiesz Alu .. ja stary psiarz .. ;-))))))))))))

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    .. psy i koty wjeżdżajace do Norwegii muszą mieć Eropejski Paszport dla Zwierząt i być oznakowane chipem elektronicznym odnotowanym w paszporcie ..
    .. nie wolno na teren Norwegii wwozić kilku ras uznanych za agresywne , z tego co pamiętam to napewno pittbula, stafforda, tosai inu, bodaj doga argentyńskiego i jeszcze kilku ..
    .. paszporty na podstawie złożonych dokumentów (m.in szczepienia) wystawiaja Lecznice Weterynaryjne uprawnione przez Wojewódzkich Lekarzy Weterynarii ..
    .. to tak ogólnie .. ;-)

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    ale do zjedzenia czy jak??

Zostaw komentarz:

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Norwegia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X