Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jaka macie opinię o Solturze

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jaka macie opinię o Solturze

Bardzo prosze o informacje osoby, które korzystały z usług krakowskiego Solturu, czy jest to biuro rzetelne i godne zaufania? jakie macie doswiadczenia z kontaktu z nimi, jakich mają przewodników, jakie noclegi? itp. Szczególnie interesuje mnie Skandynawia, może sie odezwie ktos kto z nimi był??? Bedę bardzo wdzięczna. Chcę się zdecydować na wyjazd- Itaka, Rainbow i Soltur maja podobne programy. Po tym co sie naczytałam o Itace, to sie trochę boję, Rainbow wychodzi drożej, a Solutr- troche sie boję bo nie znam. Pozradźcie proszę.

Cześ
    Ja za kilka dni wyjezdzam na wycieczę po skandynawii z Itaką wspomniałaś że miałaś doczynienia z tą firma- proszę podziel sie opinia na co uważać. Bozena

Komentarz

Również zalecam ostrożność jeśli chodzi o SOLTUR z Krakowa.
      Suche fakty na temat wycieczki zorganizowanej przez to biuro w trakcie tych wakacji:
      -zamiast obiecanych trzygwiazdkowych hoteli, są motele lub hotele bez gwiazdek
      -zamiast normalnych posiłków, jest fast food, codziennie.
      -za wiele rzeczy które miały być opłacone, trzeba płacić samemu
      -transport na miejscu miał być zorganizowany, tymczasem do wielu miejsc trzeba dojechać na własny koszt. Gdy już zostaje zapewniony transport, to kończy się to jazdą w 40 stopniowym upale w autobusie bez klimatyzacji z nieszczelnymi oknami, przez które do środka dostaje się upał
      -prośby o rachunki, żeby sprawdzić co i za ile jest opłacone, przechodzą bez echa.
      Wycieczka ta trwa dalej, więc mogą pojawić się nowe "kwiatki".

Komentarz

soltur ? skąd bierzecie te dziwactwa : Ja latam tylko z TUI znaczy my z rodziną B)

Komentarz

scenicowa nie wyglupiaj się - teraz lata się bez biur

Komentarz

Czym ? LOT ledwo ciągnie

"wariant bankructwa spółki, która od wielu lat przynosi straty i pozbywa się kolejnych części swojego majątku." interia biznes

a czartery zapchane klientami groupona :

Coś czuję, że do następnego lata to my nigdzie nie polecimy

Komentarz

Lotem?
              Z Polski - no co Ty? Mało to pięknych jest lotnisk niemieckich?

Komentarz

Daleko tam się tłuc 8-)

Komentarz

Tłuc? Cessną 421 - tłuc?

Komentarz

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Norwegia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X