Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Podziel się informacją o Omanie!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Podziel się informacją o Omanie!

Witam. Był może ktoś w Emiratach Arabskich?? Prosiłbym o informację nt wycieczki, biura , hotelu. Jakie wrażenia, ewentualnie link do zdjęć. Triada ma aktulanie 7+7 do Omanu. Czy ktoś już korzystał z tej oferty?

czesc z oferty nie korzystał nikt bo to nowośc w ofercie Triady. Wybieram się na te impreeze w sierpniu i sama jestem ciekawa jak będzie... O Emiratach trochę informacji jeste ale o Omanie-zero! jakbyś wiedział coś o cenach w Omanie-pisz prosze. Pozdrawiam Kasia

Komentarz

bylam, wrocilam ,jestem zachwycona

Komentarz

Napisz coś więcej.

Komentarz

Ramonaona, pliz napisz coś więcej-jakie ceny-tanio jest? ceny jak u nas? Co można ciekawego przewieżć? Pozdrawiam

Komentarz

Jestem zła, bo kraj w któRym nie ma biedy, ludzie zarabiają o wiele więcej niz Polacy , jest tani. Zakupy robilam wyłącznie w centrach handlowch (taka nasza np.arkadia) i ceny są nizsze o wieeeele.Np buty BATA przykładowo kosztujące w Polsce 300 zl, tam kosztują 120-150 itd. I nie jestem zadną snobką, zeby ktos nie pomyslal.Ubrania dobrej jaksci, ozodoby, lampy, rzeczy dekoracyjne , kosmetyki są po prostu tanie. Sam kraj jest pięky, architektura zuplnie inna od tej w Emiratach, gdzie budują bliskowschodni Manhattan. Muscat trzyma się arabskiej architektury, są piekne drogi, autostrady, ludzie przemili, warto zwiedzic. Wiem na pewno,ze jest to ktraj , ktory chcialabym jeszcze raz odwiedzic, wynając dzipa i objechac. Jak macie jeszcze jakies pytania, proszę.moze bedę zanla odpowiedz.

Komentarz

Dzięki To mi wystarczy Pozdrawiam!

Komentarz

Dzięki .Czy mogłabyś napisać jak spisało się biuro,z jakim byłaś .Nie lubię czepiać się drobiazgów ,ale czasami informacje od kogoś kto był ułatwiają życie .Pozdrowienia

Komentarz

Ciekawe czy Cię zachęciłam:-)

Komentarz

Jeśli o mnie chodzi ,decyzja podjęta i czekam na wyjazd z wielką niecierpliwościa.
                    (nie z powodu zakupów).Byłam w wielu krajach arabskich,tam jeszcze nie.

Komentarz

Mona, ja nie była z biurem podrózy,sama sobie ten wyjazd zorganizowałam-zawsze tak robię.
                      Kupiłam bilet, zarezerwowałm przez internet hotel, miejscowe wycieczki (przez internet taniej niz na miejscu) frruuu do Muscatu :-)

Komentarz

Dzielna jesteś ja chyba za strachliwa jestem,a nie wyjeżdżam ze znajomymi .W kilka osób pewnie bym się zdecydowała.Ale podziwiam .Dzięki za informacje. Jak masz ochotę jeszcze cos opowiedzieć to bardzo chętnie poczytam.Pozdrowienia

Komentarz

Czy to znaczy ,że jedziesz sama? chyba bym nawet tak wolała z raz,a jeżdzę zazwyczaj z mężem. On jet typem lezakowicza, ja wolę zwiedzac .
                          Nie lubię jezdzic w grupie, nawet znajomych, poniewaz lubie swoj czas zagospodarowac tak jak ja chcę, wstac, wyjsc, zjesc kiedy mam na to ochotę.
                          Poza tym, uwierz mi, w każdym kraju spotkały mnie tylko same pozytywy, nikt nie zawiódl, a pieniądze pobrane z karty za rezerwację hotelu czy wycieczki nie byly wyrzucone w błoto. Zawsze o odpowiedniej godzinie podjezdzał bus, nigdy nie zostałam oszukana. Korzystam z kilku sprawdzonych storn, zanim zarezerwuję hotel sprawdzam opinie innych turystów ( portale zagraniczne). Często udaje mi się trafic na promocje, gdzie za np. 3 nolcegi dostaję kupony na lunch itd
                          Jezeli masz jakieś konkretne pytania, to bardzo proszę.
                          Mój nr GG 1693351

Komentarz

Nie ,nie jadę sama.Bardzo chciałabym kiedyś zorganizować sobie wyjazd na własną rękę ,chociażby marzy mi się Mauritius,ale z różnych przyczyn nie dochodzi to do skutku.W każdym razie bardzo dziękuję za informacje ,myślę że odezwę się na GG.

Komentarz

Trwa
                            X