Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bora Bora - lazurow ciag dalszy...:)

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Bigelvis jak tam przygotowania do wakacji w raju..odlczam dni do wylotu razem z Tobą -)))

Komentarz

Heh co za zbieg okoliczności, szukalem na googlu jak to jest z tranzytem w LA a tu na 2 stronie wynikow moj watek i twoj dzisiejszy post Bepi Przygotowania OK, wszystko zapiete na prawie ostatni guzik)) bo transfer z meridiena do pearla bede zalatwial na miejscu, wycieczki zreszta tez mam ogromne zaleglosci na obydwu forach, moze kiedys nadrobie w czasie wolnym od spania))

Komentarz

Bigelvis widze, ze niedlugo waracasz, czekam z niecierpliwością na relację lub chociaz jakies zdjęcia

Komentarz

Bigelvis czekamy na Ciebie na tamtym forum, ja juz się zdjęć i wrażeń i relacji nie moge doczekać!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Jezu jakie piękne miejsce, chcę tam być jak najszybciej!

Komentarz

Bigelvis albo tam został., albo wcale nie poleciał Farmazon :P

Komentarz

Bigelvis co tam u Was ??? żyjesz ? mam kilka pytań o Catalonię Royal w Mexico

Komentarz

Zyje, zyje dawno mnie tu niebylo zmienilem prace to i czasu na forum zabraklo:/
                  zdjecia z zeszlorocznej Bory wlasnie sie dodaja na google plus, lepiej pozno niz wcale ogolnie bylo fantastycznie chociaz pogode mielismy slaba w pierwszej polowie pobytu:/ jesli macie jakies pytania walcie smialo, Bepi wal na priva, jesli jescze nie za pozno

Komentarz

Bigelvis ostatnio obejrzałam Twoje zdjęcia z Bora Bora , brak słów po prostu MEGA RAJ ! Chciałabym popytać o parę spraw na temat cen wyżywienia i drinków i wycieczek po okolicach Bora Bora. Le Meridien i Pearl po prostu RAJ ale Wam zazdroszczę że tam byliście , to najpiękniejsze miejsce na ziemi !

Komentarz

Bepi wysylam ci mojego maila na priva.

Pozdro

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polinezja-francuska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                      Trwa
                      X