Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Szczyrk - co polecacie?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Szczyrk - co polecacie?

Proszę o namiary na fajne pokoje w Szczyrku w pobliżu wyciągu - najchętniej Czyrna.

Ze Szczyrku polecam ci ... tam wogóle nie jechac .Szkoda zdrowia i sprzetu.

Komentarz

Widzę, że post założony dość dawno, a w Szczyrku zapowiadają zmiany Na razie zapowiadają podobno już tej zimy maja być pierwsze efekty.
      Ale po kolei:
      Szczyrku uważany był w latach 90 za zimową stolicę polski i słusznie, bo jego trasy narciarskie to aż 40 km.
      Niestety jeśli chodzi o standard wyciągów narciarskich to został na latach 90, a inne miejscowości turystyczne np. Bukowina Tatrzańska, Wisła, posunęły się mocno do przodu na wzór wyciągów europejskich. W Szczyrku z 28 wyciągów narciarskich jest tylko jeden wyciąg krzesełkowy (podzielony na dwa odcinki). Ale według zapowiedzi już ruszyła budowa kolejnych.Więc miejmy nadzieję, że znów Szczyrk wróci do łask.
      Odnośnie noclegów w Szczyrku, to zatrzymuję się zawsze w jednym miejscu (Hotel Elbrus) wiec tylko to mogę polecić.

Komentarz

Teraz modna jest Białka.

Komentarz

Szczyr faktycznie trochę się popsuł ostatnimi latami

Komentarz

Może warto w takim razie zmienić miejscowość i udac się w inny zakątek Polski,np nad morze? Co o tym sądzisz?

Komentarz

W tym roku otworzyli nowy wyciąg, niestety ze względu na brak warunków i tak nie dało się pojeździć za bardzo

Komentarz

Nie zgodzę się z Wami. Pewnie to też ma znaczenie, że wypowiedzi są sprzed ogromnych zmian jakie poczynił TMR w Szczyrku i jak bardzo rozbudowała się baza noclegowo-gastronomiczna w Szczyrku. Teraz są 3 duże ośrodki narciarskie, nowoczesne wyciągi działające cały rok, ogromna liczba tras narciarskich i rowerowych. Tu naprawdę nie sposób się nudzić i co więcej, nie straszy standard. Co prawda można by jeszcze pomyśleć o obwodnicy miasta, ale pewnie to też będzie za jakiś czas zrealizowane.

W jednym z tematów na tym forum pisałem już, że kiedyś byłem w Szczyrku na imprezie integracyjnej. Bardzo mi się podobał pobyt i od dwóch lat tutaj przyjeżdżam na Wielkanoc. Przypasował mi obiekt Orlego Gniazda bo mają pyszne jedzenie, piękne widoki i niewygórowane ceny takich pakietów promocyjnych. Ale to jest chyba hotel, więc nie wiem czy czegoś takiego poszukujesz.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X