Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Miejsca do których lubicie wracać

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Miejsca do których lubicie wracać

Czy macie jakieś miejsca do których lubicie wracać? To wcale nie muszą być miejsca najpiękniejsze, tylko po prosu te, w których czujecie się jak w domu, albo po prostu pałacie do nich sentymentem
    Ja uwielbiam Beskid Sądecki. Uwielbiam za piekne miejsca, za spokoj, za ludzi a przede wszystkim za masę wspaniałych wspomnień które własnie w tym pięknym regionie się narodziły.
    Jak jest u Was?

3miasto

Komentarz

Całe życie mieszkam nad samym morzem, ale kocham góry. Miejsca, do których wracam i zawsze myślę o nich z wielkim sentymentem to Karpacz, Szczawnica i Szklarska Poręba. W tym roku byłam w Kotlinie Kłodzkiej i juz teraz wiem, że tam też wrócę jeszcze

Komentarz

Góry, lasy, łąki, pola, małe miasteczka i jeziora :-)) Szczególnym sentymentem darzę też Naszą Polska Złotą Jesień ehhhh z wiekiem człowiek robi sie sentymentalny

Na jesieni na pewno ruszyłabym w góry - Karkonosze to super pomysł, a tamtejsze schroniska darzę wielkim sentymentem - tam naprawdę czas zatrzymał się dawno, dawno temu . Ma to swój urok a jak Góry to

Komentarz

Austria i ziemia salzburska ale latem.

Komentarz

Łeba i Egipt

Komentarz

Oludeniz TURCJA!!! Raj na ziemi!!!

Komentarz

Tatry... I bardzo chętnie wracam do domu, bo morze też lubię

Komentarz

Liguria we Włoszech do tego uwielbiam Egipt i moje zielone Podlasie

Komentarz

Pinguihats, zimowa chata ratunkowa w górach północnej Szwecji... dzień - dwa drogi do najblizszej wiekszej osady ludzkiej.

Trochę pisalem z wyjazdów na www.waytoimagine.com

Pozdrawiam

Komentarz

Ja lubię wracac nad polskie morze. Coś w sobie ma, ale nie jeżdze tam w wakacje, gdzie w sezonie roi sie od turystów a pogoda płata figle. Wolę na spokojnie - wiosnę bądź jesień. Na wakacje, jeśli portfel pozwala, jadę gdzies, gdzie ciepło. W tym roku udało mi sie pojechać do Tunezji

Komentarz

A jakieś ciekawe wspomnienia z tymi miejscami macie?
                        Ja na przykład cały czas miło wspominam Muszynę, a to dlatego, że zawsze wybieram się tam z najbliższą ekipą, a to jak wiadomo sprawia, że wydarzenie goni wydarzenie. Nawet relaksowanie się w SPA staję się czymś specjalnym

Komentarz

Dubaj.Mili ludzie,swietna pogoda,sporo atrakcji.

Komentarz

Dla mnie magicznym miejscem jest Błaskowizna nad jez. Hańcza , tam się czas zatrzymał .....
                            ludzie są jeszcze mili i bezinteresowni , zupełny brak komercji a przyroda wręcz dziewicza (tu)
                            Jestem tam 2-3 razy do roku , czuję się jak w domu

Komentarz

Ostatni weekend sierpnia spędziliśmy razem z żoną w Dom Zdrojowy w Jastarni na Półwyspie Helskim. Można wykupić pakiet pobytowy w skład którego wchodzą noclegi ze śniadaniami i różne atrakcje w postaci bilardu, basenu, jacuzzi. Wypożyczaliśmy rowery i robiliśmy sobie wycieczki po okolicy która jest bardzo ładna. Do Trójmiasta również jest blisko więc można jeden dzień przeznaczyć na zwiedzanie . My jednak postawiliśmy na relaks i skorzystaliśmy z kilku zabiegów pielęgnacyjnych w hotelu. Byliśmy już tam kilka razy i w przyszłym roku pewnie wrócimy tam znowu.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X