Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Polskie uzdrowiska

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Polskie uzdrowiska

Jeździcie do uzdrowisk? Jeśli tak, to jako kuracjusze, czy po prostu pozwiedzać?
    Ja lubie wracać do Muszyny, miasto niedaleko Krynicy Zdrój. Miasto jest równie atrakcyjne jak Krynica, ale po prostu jakieś takie spokojniejsze i po prostu milsze

Moja dziewczyna była ostatnio w Rabczańskim Zdroju ( Medical SPA) w Rabce. Z tego co opowiadała była tam profesjonalna obsługa, świetne oraz jedzenie. Ośrodek jest nowoczesny, pokoje przestronne i duże. Opowiadała że niesamowitym atutem są dwie sauny ( solna i parowa ) dodatkowo w hotelu ośrodek SPA oferujący luksusowe zabiegi w dostępnej cenie. Była zadowolona i poleca. Acha, blisko Park Zdrojowy i tężnia solna

Komentarz

Krynica Zdrój. piekne miejsce, jakieś 3 lata temu byłam tam ostatni raz i z mila chęcią tam wrócę Doskonałe dla kogoś kto chce się zrelaksować i wypoczać. Moejsce bogate w uzdrowiska, baseny i wszystko co nas relaksuje hehe

Komentarz

ja znam kudowe zdrój i polecam

Komentarz

Osobiście nie korzystałam z uzdrowisk, na mnie relaksująco działa weekend nad jeziorem odpoczynek i relaks na łonie natury. Polecam wam wieś rospuda. Idealnie czysta woda i powietrze sprawiają, że z łatwością można spotkać tu czaple, żurawie, łabędzie, bociany, a także bobry i raki. Ponad to korzystaliśmy ze spływów kajakowych, jazdy konnej i żeglugi Doskonałe miejsce na wędkowanie i odpoczynek!

Komentarz

Ja uwielbiam klimat uzdrowiskowych miejscowości, Razem z mężem najbardziej podoba nam się oczywiście Szczawnica. Polecam!

Komentarz

.. Szczawnica jest nader sympatyczna szczególnie teraz kiedy wraca powoli do swojej świetności ..
              .. Was Małgosiu i Jasiu i Wasze zwierzaki serdecznie pozdrawiam .. ;-)

Komentarz

Zdarza się, że razem z narzeczoną wybiorę się do jakiegoś uzdrowiska.
                Najbardziej w moim guście jest Krynica Zdrój. Ma ładne położenie i mnóstwo ciekawych spa do których można wybrać się na zabiegi. Oprócz tego jest też sporo miejsc do zwiedzania.
                Noclegi w Krynicy są w rozsądnych cenach. Ja odpoczywam najlepiej w mniejszych pensjonatach.
                [url]https://www.facebook.com/[/url]
                Ostatnio edytowane przez damiandk ; https://www.wakacje.pl/forum/member/40807-damiandk o 21st June 2018, H:i

Komentarz

przy wyborze uzdrowiska najważniejszy jest powód dla jakiego udajemy się do uzdrowiska. w każdym uzdrowisku leczy się inne dolegliwości. Najważniejsza sprawa to odpowiedni wybór plus wybór odpowiednich lekarzy.

Pozdrawiam
                  JW

Komentarz

.. bardzo trafna uwaga .. szczególnie w uzdrowiskach należy uważać żeby nie pomylić okulisty z ginekologiem .. ;-)

Komentarz

cityrunner Napisał(a):
                      -------------------------------------------------------
                      > .. bardzo trafna uwaga .. szczególnie w
                      > uzdrowiskach należy uważać żeby nie pomylić
                      > okulisty z ginekologiem .. ;-)

Dość ciekawe założenie, hm... nie należałoby zatem zabierać ze sobą do uzdrowiska przyborów do haftowania, bo od nadmiaru wysiłku można zepsuć sobie oczy...

Komentarz

Polecam uzdrowisko w Ustce. Mieści się tam sporo sanatoriów i spa. Wiele razy tam odpoczywałem i za każdym razem wracałem zadowolony. Miejscowość jest bardzo ładna i zadbana tak więc można bez obaw się wybrać.

Komentarz

.. no skoro bez obaw .. ;-)))

Komentarz

Jeśli chodzi o wczasy nad naszym morzem to polecam Ustronie Morskie cicha mała miejscowość bez natłoku i miejsce na plaży na pewno się znajdzie a za granicę do Grecji polecam Zakynthos cudna wyspa widokowo przepiękna!

Komentarz

Wybór... Krynica-Zdrój... mój..

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X