Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie wyjechać na wczasy/ wakacje???

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie wyjechać na wczasy/ wakacje???

Witam poszukuje ciekawego miejsca na wypad ze znajomymi. Czekam na wasze propozycje najlepiej jakieś oferty z atrakcjami. Miejsce do noclegu bez znaczenia. Pozdrawiam i z góry dzięki za propozycje.

Cześć ja mogę polecić ośrodek Miejscówka jak dla mnie super i godna polecenia na jakiekolwiek wakacje rodzinne oraz ze znajomymi. Pozdrawiam.

Komentarz

Ale bardzie góry, jakieś jezioro, czy morze?

Komentarz

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas to polecam wybrać się chociażby na weekend do centrum rekreacyjnego Promenady, które znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim - zaledwie pól godzinki jazdy od Warszawy.
        Świetne miejsce - bardzo wiele możliwości sportów wodnych. Noclegi są niedrogie, można również smacznie sobie zjeść Cały ośrodek jest w stylu country, jest tam fajny bar z amerykańskim jedzeniem. Mają świetne przysmaki z grilla.
        Jedziemy tam z kumplami na początku lipca - kolega chce tam urządzić wieczór kawalerski.

Komentarz

W zeszłym roku byłam nad Jeziormm Ślesińskim na wyjeździe integracyjnym i bardzo miło wspominam ten wyjazd. Chętnie wrócę tam ponownie. Moja firma przy organizacji imprezki korzystała z usług verano-slesin.pl, więc jeśli ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy to śmiało mogę polecić. Okolica jest stworzna do wypoczynku Nieistotne czy to wyjazd integracyjny czy romantyczny weekend we dwoje. Na pewno miło spędzicie tam czas.

Komentarz

A może Bieszczady - Polańczyk, Ustrzyki? Dużo atrakcji i piękne góry - polecam

Komentarz

Ja polecam wybrać się w góry. Zakopane albo inna przyjemna miejscowość Można pospacerować, pooddychać świeżym powietrzem i odpocząć od zgiełku miasta.
              Tak właśnie zamierzam spędzić majówkę. Zarezerwowałam sobie już nawet apartament przez internet. Polecam wam stronę http://www.casa24.pl/ gdzie możecie znaleźć nocleg nie tylko w górach, ale w całej Polsce!
              Pozdrawiam i życzę ładnej pogody

Komentarz

Tylko Mazury! )) Giżycko. Piękne miejsce. Urzeka i pochłania w stu procentach.

Komentarz

Ja polecam Zakopane nawet z maluchami . Pokonaliśmy z małym (ma 2 latka) szlaki szybciej niż jak byliśmy sami kiedyś , oczywiście szlaki to Morskie Oko, Doliny (nie polecam Chochołowskiej z wózkiem, masakra, nam nawet śrubki odleciały i dobrze że w schronisku miła Pani nam poszukała), Gubałówka , itp. Np. zejście z Morskiego zajęło nam 1:15m , mały spał w wózku a my go goniliśmy (bo wózek sam nas ciągnął )

Komentarz

A nad morzem polecamy Łebę, byliśmy rok temu w maju (bo teraz na 2 latka wspomniane Zakopane) na małego roczek i fajny jest np. park dinozaurów, bo wydają tam też niektóre dźwięki .

Komentarz

Ja polecam morze Bałtyckie albo Bieszczady

Komentarz

Moim zdaniem pogoda jest chwilowo zbyt nieprzewidywalna, żeby ryzykować wakacje nad morzem . Ale jak się troszkę ustabilizuje to czemu nie.

Komentarz

Ze swojej strony moge polecić wyjazd nad Bałtyk do spokojnej miejscowości jaką bez wątpienia jest Dźwirzyno z czystą i szeroką plażą,nie ma też tłumów co jest olbrzymim plusem.

Komentarz

A może zamiast nad morze, bardziej na południe? Bardzo polecam pałac Sulisław, troszkę na południe od Wrocławia. Dwa lata temu braliśmy tam ślub, było cudownie! Piękne wnętrza, pałac jak z bajki. Dodatkowo jest tam ośrodek medycyny ajurwedyjskiej i SPA, można więc na miejscu zdecydować się na masaże i inne zabiegi. Ja zakochałam się w masażu kamieniami wulkanicznymiJ

Komentarz

Zamieszczone przez Ambrozie Zobacz posta
                              Tylko Mazury! )) Giżycko. Piękne miejsce. Urzeka i pochłania w stu procentach.
                              Zgadzam się, Mazury to wspaniały zakątek Polski. Kiedy już raz się tam pojedzie, zawsze będzie chciało się wracać Giżycko jest jak najbardziej godne polecenia. Z czystym sumieniem mogę też każdego "wysłać" do Ostródy i Węgorzewa.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X