Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jakie aplikacje na Android dla podróżnych?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jakie aplikacje na Android dla podróżnych?

Wybieramy się wkrótce na 1-tygodniowy objazd po kraju. Czy znacie jakieś interesujące aplikacje które warto zainstalować na Andorid? Jakieś nawigacje, przewodoniki itd. Z góry dzięki

A to może polecicie jakieś aplikacje na IOS - najlepiej bezpłatne. Od niedawne mam iphone i jeszcze nie wiem co jest godne ściągnięcia.

Komentarz

Polecam KaMap, nawigację turystyczną i mapy turystyczne GPS na Android.

Komentarz

Yanosik to chyba najlepsza z podanych propozycji z tym że cały czas musisz mieć dostęp do internetu aby móc aktualizować mapy i korzystać znich. Poza tym sprawdza się bardzo dobrze,jeżeli tylko masz system Android to wybór jest tutaj prosty.

Komentarz

Dla podróżnych przyda się z pewnością nawigacja Google Maps- moim zaniem niezawodna ,zarówno piesza jak i samochodowa,fajne jest to,że aktualizuje sie na bieżąco.

Komentarz

Podczas pobytu w Gdańsku punkt informacyjny na starym mieście był zamknięty, pobrałem arguido. Fajna aplikacja, polecam.

Komentarz

Koleżanka poleciła mi arguido. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jest takie coś bo jestem w tyle z technologią, ale ta apka mnie zaciekawiła. Po pobraniu pokazał mi się punkt I wiele informacji o nim, fajna opcja

Komentarz

Przeglądając YT trafiłam na filmik Orange o rozszerzonej rzeczywistości z telefonem. Pobrałam aplikacje arguido i uważam, że goodna jest pozytywnej oceny.

Komentarz

jakdojade.pl dla tych co przemieszczaja sie komunikacja miejską

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X