Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

WAKACJE NAD MORZEM - gdzie znajdę domek ?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• WAKACJE NAD MORZEM - gdzie znajdę domek ?

Witam. Szukam i szukam, ale nie mogę nigdzie znaleźć domku letniskowego dwuosobowego z łóżkiem małżeńskim za rozsądne pieniądze. Może orientujecie się gdzie znajdę taki domek, może coś polecacie ?

Domki zwykle nie są dwuosobowe dlatego ciężko znaleźć. Dwuosobowe mogą być pokoje, i te na pewno znajdziesz

Komentarz

Domek nad morzem znajdziesz w zasadzie w każdej miejscowości,tylko jak zwykle pozostaje pytanie o cenę,więc może od tego zacznijmy i podaj wiecej konkretów

Komentarz

a gdzie szukałeś ? i jak to wygląda cenowo , ja dzwoniłam w kilka miejsc to jest różnie w tych znanych kurortach to między 320-400 zł za dobe za domek ;-((( w lipcu / sierpniu , chciałabym znależć coś w granicy 250 złotych .
        Domki kosztują podobnie jak dobre kwatery tyle że nikt mi nie przeszkasza ,nikt nie krzyczy za ścianą ........

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X