Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Sylwester w górach

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Sylwester w górach

Witam,
    Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a na forum mało wpisów, więc ja zacznę Czy macie jakieś miejsce godne polecenia na terenie Dolnego Śląska? Najlepiej jakieś miłe, sprawdzone miejsce z balem sylwestrowym W końcu Sylwester jest raz w roku

31 października też być raz w roku. No to ja iść otworzyć odpowiednia flaszeczka z tej okazji.

Komentarz

Sylwester w górach to w sumie obojętnie gdzie a najważniejsze z kim.
      No ale trzeba wybrać jakieś miejsce. Ja się zastanawiam nad tą ofertą:

Komentarz

W sumie racja najważniejsze z kim ja znalazłam ofertę, która coraz bardziej mi się podoba i trzeba się nad nią poważnie zastanowić

Komentarz

To też fakt,w głównej mierze liczy się towarzystwo,a dopiero potem miejsce. Z dośiadczenia polecam Karpacz i nasz Hotel Karkonosze. MIła obsługa i wysoki standard wypoczynku.

Komentarz

Jeszcze niedawno wakacje były, a tu już wypadałoby powoli nad Sylwestrem myśleć
            Na razie myślę o Muszynie i Hotelu Klimek. Wyjazd na narty, relaks w SPA a potem sylwestrowe szaleństwo
            Muszę tylko męża przekonać

Komentarz

Ja tam zamiast gór wolę wodę. Mam zamiar skorzystać z oferty Unity Line na rejs sylwestrowy. Powinno być fajnie, prom Polonia, wielka woda, mąż i bal

Komentarz

A może Karpacz? Razem ze znajomymi również chcemy bawić się w nocy sylwestrową w górach i nadal jesteśmy na etapie decydowania gdzie wyjedziemy. Coraz bardziej jednak przekonujemy się do Karpacza. Byliśmy tam już wiele razy dlatego to znajome dla nas tereny i wiemy co tam robić
                Przeglądam i chyba zarezerwujemy sobie własny apartement, może zrobimy jedną większą domówkę.

Komentarz

Ja tez polecam Karpacz Megaa lubię tę miejscowość! W te wakacje byłem w tym pensjonacie i mega mi się podobało

Komentarz

Karpacz, albo Kotlina Kłodzka - na Czarnej górze fajnie jest

Komentarz

Również polecam Karpacz

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                      Trwa
                      X