Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wakacje w górach

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wakacje w górach

Miejsce, które odwiedziłam i mogę szczerze polecić na udany wypoczynek w górach to Willa Spa Scaliano w Kudowie Zdroju.
    Kameralna atmosfera, pokoje o wysokim standardzie, smaczne śniadania, potrawy z karty, relaksujące zabiegi w Spa, przystępne ceny, to wszystko czego można się spodziewać w tym miejscu.
    Naprawdę warto!

Napisz cos więcej o cenach. Co ciekawego zwiedziłaś w okolicy ?

Komentarz

Koniecznie wybierzcie sie do Wisły! Polecam Ośrodek Orion. Świetne miejsce, zaciszne w pięknym miejscu. Bardzo dobre jedzenie, także wegetariańskie. Ostatnio tam byłam z moim chłopakiem i nie żałujemy!

Komentarz

Jeśli chodzi o ceny to są na każdą kieszeń, zależnie w jakim okresie się wybieracie, przy dłuższym pobycie otrzymaliśmy korzystny rabat.
        Kudowa Zdrój to naprawdę ciekawa baza wypadowa.
        Zwiedziliśmy tu m.in. Błędne Skały, Strzeliniec Wielki- to miejsca na kilkugodzinne spacery, widoki są nie do opisania, to trzeba zobaczyć.
        W Kudowie mieści się duży park zdrojowy wraz z pijalnią wody mineralnej, kaplica czaszek w czermnej, szlak ginących zawodów gdzie można skosztować lokalnych produktów, park linowy dla osób, które potrzebują dawki adrenaliny
        Bliskość Czeskiej granicy umożliwia wyjazdy do równie ciekawych miejsc, m.in Adrspach- Skalne miasto, Zoo Safarii, które mam zamiar odwiedzić przy najbliższym pobycie w Scaliano.

Komentarz

Jeżeli chodzi o wakacje,to uważam ze najlepiej wypoczywa się and morzem,a w szczególności Sopot,piękne miejsce ze wspaniałymi hotelami i dużą plażą. W górach też miałem okazje bywac kilkakrotnie i nie żałuje. To bardziej aktywny wypoczynek.

Komentarz

Polecam także Biały Dunajec,gdzie jest o wiele mniejszy tłok,możemy spokojnie odpocząć i oddychać górskim,zimowym powietrzem.

Komentarz

Może ktoś był w Hotelu Verde Montana w Kudowie .Proszę o opinie z pobytu.

Komentarz

Jeżeli Tatry to absolutnie nie Zakopane. Pełno ludzi, zero klimatu i odpoczynku. Polecam Słowację. Pięknie, cicho i spokojnie. Ich miasteczka takie jak Strebskie pleso, Tatrzańska łomnica czy Smokowiec są po prostu urocze. A szlaki o wiele ciekawsze.

Komentarz

Wakacje w górach to Bieszczady, szczególnie dla tych co lubią przyrodę i spokój- zdecydowanie mniej turystów niż w Zakopanem...

Komentarz

Osobiście też wolę Bieszczady

Komentarz

a ja polecę przesiekę, uroczą, malutką górską miejscowość niedaleko jeleniej góry i karpacza byłem tam z dziewczyną i oboje bardzo miło wspominamy sobie ten wyjazd

Komentarz

Witam,

ja również byłam już 2 razy w Kudowie Zdroju. Tym razem ze znajomymi wybraliśmy przytulny HOTEL RYDZ. Obsługa jest w nim przemiła i bardzo życzliwa. Jedzenie było pyszne (wykupiliśmy dodatkowo obiadokolacje), pokoje i łazienki czyste, spory parking no i super lokalizacja. Hotel jest dosłownie przy centrum a zarazem przy samym lesie. Panuje w nim cisza i spokój. Co do cen to uważam, że są adekwatne do standardu hotelu. Zresztą jak ktoś chce to niech sobie zerknie na www.hotel-rydz.pl, wszystko jest takie jak na zdjęciach na stronie. Aha i bym zapomniała!! Wieczorem zrobiliśmy na tarasie grilla, miejsca starczylo dla wszystkich. Naprawdę POLECAM!!!

Komentarz

Kudowa jakoś nii bardzo mi podchodzi... Jeżeli już chemy spedzić wakacje w górach,to tylko Tatry i Zakopane. Piękne widoki i wiele atrakcji. Mogę polecić.

Komentarz

Ja jednak będę się upierać przy Rydzu W Zakopanem jest za dużu turystów i to miejsce jak dla mnie jest przereklamowane. Już wolę Beskdy Ale poważnie jeśli chodzi o Kudowę to Rydz zlokalizowany jest idealnie. Za niedługo grzybobranie a Rydz za płotem ma las Polecam!

Komentarz

.. jeśli rydzyk .. to tylko w occie .. ;-) .. a najlepsze u pana Władka w Bereście .. ;-))

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X