Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

co warto zjeść we Wrocławiu

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• co warto zjeść we Wrocławiu

Byłam z wizyta we wrocławiu przed świętami i mam strasznie pozytywne wrażenia jeżeli chodzi o miasto, zauroczył mnie jarmark, chociaż brakowało takiej kropki nad i, w postaci śniegu, ale może za rok ale przede wszytskim chyba najbardziej jestem zdowolona z wieczoru który spędziłam w OK Wine Bar, taka restauracja nad odrą, muszę przyznać, świetny klimat i na prawdę warta pochwały kuchnia, nie wiem kto tam pracuje, ale na talerzu tworzy cuda ;D myślę, ze to taki punkt obowiązkowy jeżeli ktoś chce odwiedzić wrocław i ma ochotę na elegancki posiłek w szczególnym miejscu

Wrocław ma to szczęście, że może poszczycić się fajnymi miejscówkami z jedzeniem, OK wine bar nie jest jedyne, mnóstwo świetnych knajpek na rynku, ale jak ktoś ma ochotę na spokojniejszą atmosferę, to rzeczywiście, warto się tam udać, byłam kilka razy na lunchu, mają fajna ofertę, na trzy dania. może i chętnie wybrałabym się na jakąś kolację do nich, ale to raczej przy jakiejś odpowiedniej okazji

Komentarz

Moja kuzynka robiła tam przyjęcie weselne. Naprawdę miła atmosfera, świetne wino i pyszne jedzenie, naprawdę wyjątkowo dobre. Ja byłam zachwycona ogólną atmosferą i klimatem

Komentarz

miałam okazje jeśc teraz własnie niedawno w ok Wine&bar i bardzo podobał mi sie klimat , że można zjeśc na tarasie i mieć widok na port jachtowy . Bardzo dobre jedzenie serwują , można podglądac w jaki sposób dana potrawa przyrządzana jest przez kucharza

Komentarz

Na rynku (nie pamiętam dokładniej nazwy restauracji, ale po tej stronie co fontanna) jest świetna restauracja gdzie mają przepyszne domowe torty i ciasta <3

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X