Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

szkoła narciarska w Szklarskiej Porębie

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• szkoła narciarska w Szklarskiej Porębie

Witam wszystkich, czy orientuje się ktoś jaka szkoła narciarska w Szklarskiej Porębie byłaby najlepsza? Mam zamiar się tam wybrać w tym roku, a wiem z doświadczenia że rezerwacja domku musi być dużo czasu wcześniej zrobiona przed sezonem. Nie chcę jechać w ciemno żeby się nie okazało, że nie ma po co, bo nic tam ciekawego mogę nie znaleźć. Proszę o pomoc!

Witam, jeśli chodzi o domki to masz rację - trzeba dużo wcześniej rezerwować pobyt, gdyż w sezonie może być problem. Szklarska Poręba to ładna miejscowość i na pewno nie można się nudzić. Osobiście błem tam latem to szkółką narciarską nie pomogę, ale propozycji na pewno nie brakuje i warto poszukać kogoś odpowiedniego zwłaszcza gdy planuje się wyjazd z rodziną

Komentarz

Mimo tego, dzięki za dobre chęci. No właśnie też nie chciałabym czegoś wybrać, a później okaże się że źle trafiłam. Pytałam wśród znajomych, którzy lubią wyjazdy w góry, ale niestety nikt jeszcze nie był w Szklarskiej Porębie Sprawdzałam trochę w sieci opinie, komentarze itp. w sumie coś by się znalazło i zastanawiam się teraz nad 3 obiektami Carv-Ski, Wesoła Górka i Skipoint. Ktoś coś może się wypowiedzieć na temat tych szkół narciarskich? Bardzo proszę o pomoc

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X