Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Najpiękniejsze miejsca

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Najpiękniejsze miejsca

  Polecam wszystkim odpoczynek w Górach Świętokrzyskich. Są to moje rodzinne strony i zarazem najpiękniejsze miejsca na Ziemi. W te wakacje udało mi się zobaczyć pałac i stado bizonów amerykańskich w Kurozwękach niedaleko Staszowa.

 • #2
  Góry Świętokrzyskie są moimi rodzinnymi stronami częściowo - poprzez dziadka.
  W długi weekend byłam z mężem w Nowej Słupii, na Świętym Krzyżu i prawie na Łysicy. Wybieramy się tam znowu w połowie maja.
  Pozdrawiam!

  Komentarz


  • #3
   polecam przejechać przez Bodzentyn . do tej pory odbywaja sie tam targii koni( a co było słychać o tym zę zwieżenta torturuja czy coś takiegoego to jest nie prawda!!!!!!wiem bo tam byłem nie raz a pozatym mam tam rodzinke)

   Komentarz


   • #4
    tak macie rację góry świętokrzyskie to piękny region ale niestety bardzo słabo znany. Mieszkam na stałe pod starachowicami - to naprawdę piękny teren. Ale rzetelnych stron o świętokrzyskim jest bardzo mało. osobiście polecam jedną - ma szansę stać się w przyszłości całkiem niezłą stroną o ile autorzy / autor dołożą nieco pracy. To są przewodnicy świętokrzyscy więc chyba wiedzą co piszą ... : http://klub.chip.pl/sabat/index.html

    Ja osobiście zapraszam w nasze lasy, górki i jeziorka

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #5
     Czy możecie polecić jakiś ośrodek wypoczynkowy najlepiej z domkami?
     Ewentualnie jakieś fajne kwatery tak na 10 - 12 osób.
     Dzięki za pomoc,pozdrawiam.

     Komentarz


     • #6
      Ja byłam zachwycona panią Dorotą Czesak, ponieważ postanowiliśmy w tym roku zainwestować w przewodnika Swietnie opowiada, zna naprawdę rewelacyjne miejsca w Górach Świetokrzyskich no i oczywiście zajeła się biletami i noclegami, także wlaściwie przyjechaliśmy na "gotowe" Wielki plus i jesli ktos ma ochote w rozsadnej cenie wypocząć to gorąco ją polecam

      Komentarz
      Zobacz także

      Przerwany

      Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X