Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kamień Śląski

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kamień Śląski

Byłem z rodziną na urlopie w Kamieniu Śląskim. Mała , malownicza miejscowość oddalona 20 km od Opola. Przyjechaliśmy tam z Czeladzi . Spokój jakiego dawno niezaznałem - tam odpocząłem . Piękny zamek - sanktuarium św. Jacka oraz Sanatorium Sebastianum Silesiacum . Więcej informacji na temat samej miejscowości www.kamienslaski.pl . Nocleg znalazłem w hotelu u Ewy - www.uewy.pl - stosunkowo tanio , bo 210 pln za 3 osoby na dobę ze śniadaniem . Blisko z Kamienia na Górę św. Anny (15km) i mnóstwo innych atrakcji. Jednym słowem byłem bardzo zadowolony - nie wykluczam ,że i w przyszłym roku się tam wybiorę . Polecam Piotr Kawec

Prawda li to, prawda.
    A wpuścić Ciebie braciszkowie na teren klasztoru na górze św.Anny ?
    Anaberg być wygasłym wulkanem i na terenie klasztoru znajdować się szczyt czyli kraterek (znaczy się taki malutki krater) z resztką bazaltu, który z wnętrza wypłynąć. Stać na nim platforma z której widać między innymi Ostrawę, jak oczywiście widoczność być.

Komentarz

uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!uwaga spam !!!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X