Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Pieniny-Pensjonat u Górala

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Pieniny-Pensjonat u Górala

Pensjonat jest ok. lazienki w kazdym pokoju i zdaje sie balkonik rowniez w kazdym choc z zewnatrz wyglada dobze lecz nie olsniewajaco, dunajec jest piekny , gory , splyw , no i wywedkowalem 50cm PSTRAGA!!!!!!!!!! w zimie podobno sa dwa oswietlone sztucznie nasniezane stoki w poblizu ale nie wiem naprawde polecam to miejsce

Wojtek a masz moze dokladniejsze namiary ???

Komentarz

Najprościej to "SROMOWCE WYŻNE" Tam jest wszystko. Centrum Pienin. A co w okolicy? przede wszystkim Pieniński Park Narodowy i cisza jak to na wsi. Stok narciarski-oświetlony i naśnieżany-czynny 16 godz/dobę aż do kwietnia, spływ Dunajcem,zapora Czorsztyńska a więc wielkie jezioro. Mozliwość niezliczonej ilości wycieczek szlakami lub przed siebie. Gigant baza noclegowa w kwaterach prywatnych 13-20zł osobo/doba, obiad 12-14zł. Do tego sklep zaopatrzony jak market i karczma z piwem i całkiem przyzwoitymi posilkami typu bigos,flaki itp. Mogłbym wymieniać w nieskończonść walory tego miejsca. Jak będziesz mial pytania pisz śmiało. Pozdrawiam. Czesław.

Komentarz

chciałam się dowiedzieć ile by kosztował pobyt przez 4-5 dni w pensjonacie u górala mam skromne wymagania żeby tylko była łazienka i jakieś radio i pokój 2 osobowy dzięki za odpowiedż:-)

Komentarz

Trwa
        X