Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

szczawnica czy czorsztyn???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• szczawnica czy czorsztyn???

mam dylemat gdzie lepiej pojechać do Szczawnicy czy nad jezioro Czorsztyńskie????? doradźcie mi ludzie

... zdecydowanie Zbiornik Czorsztyński, ale konkretnie w rejonie zapory, czyli np Niedzica okolice zamku ... ;-) .. Szczawnica zresztą jest tak blisko, że zawsze sobie można zrobić wyskok .. ;-)

Komentarz

ja byłam w tym roku w Szczawnicy i bardzo mi się podobało..taka troszkę miniaturka Zakopanego;można wjechać kolejką na Palenicę,wybrać się do wąwozu Homole czy podjechać do Krościenka...a stamtąd na Trzy Korony a do Czorsztyna można sobie wyskoczyć,tam wszędzie blisko :-) [%sig%]

Komentarz

znaczy - nad zbiornik Czorsztyński :-) zresztą kolega ma rację;tam wszędzie stosunkowo blisko jest [%sig%]

Komentarz

.. a byłaś Andi na zaporze późnym wieczorem, albo nocą ... przy nie zachmurzonym niebie .. ??

Komentarz

niestety :-( tylko za dnia...i żadnej Białej Damy w zamku nie było (pewnie pracują na nocną zmianę) ;-) [%sig%]

Komentarz

.. kapitalne wrażenia jak juz nie ma nikogo na zaporze .. jest cisza przerywana tylko pluskaniem wyskakujacych ryb .. a w perspektywie bialy masyw niedzickiego zamku ... .. może i Białą Damę można zobaczyć .. ?? .. ;-)

Komentarz

ja myślę :-) ale na takie spokojne zwiedzanie trzeba mieć czas...a myśmy mieli tylko trzy dni ja w ogóle miewam krótkie urlopy i wyspecjalizowałam się już w zwiedzaniu ekspresowym;taki mój turystyczny los ;-( [%sig%]

Komentarz

.. pamiętam że byłaś tam weekendowo .. sam Ci doradzałem .. ;-))) .. ja tam też bywam 2-3 dniowo , tyle że byłem tam ze dwadzieścia razy , bo bywam tam z firmy .. ;-)

Komentarz

daj już spokój z tymi wspomnieniami,bo mnie nostalgia łapie...może lepiej było zamiast Grecji zaplanować sierpniowy urlop w Górach Stołowych?
                    ale nic straconego,wybierzemy się tam za rok jesienią :-)

[%sig%]

Komentarz

.. do Grecji sie wybierasz .. ??

Komentarz

mhm...
                        ale to wątek o polskich górach,więc już cii na ten temat

[%sig%]

Komentarz

.. no to tylko powiedz konkretnie dokąd .. i zamykam pysk .. ;-)

Komentarz

największa grecka wyspa :-)

[%sig%]

Komentarz

.. uhmm .. Hersonissos .. ??

Komentarz

Trwa
                              X