Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

SYLWESTER 2006

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• SYLWESTER 2006

www.kroscienko-pieniny.com ZAPRASZAMY

.. fajne okolice .. Dunajec i Poprad to dwie rzeki nad którymi mogę siedzieć godzinami .. ;-))) .. wspólne łazienki to Wasz minus ..

Komentarz

wiesz, tak sie tylko wydaje, ale wciaz jest mnostwo ludzi, ktorzy przyjezdzaja i im to nie przeszkadza...kwestia nastawienia (na wakacjach mamy pelne oblozenie caly czas)...wiesz...ale nielugo bedziemy robic male przemeblowanie i w jednym pokoju zrobimy lazienke, wiec beda trzy lazienki na 6 pokoi...

Komentarz

Tanim ofertom klientela nigdy nie wymiera. Nie podzielam zdania, że klientom nie przeszkadza brak łazienki, poza brudasami oczywiście.

Komentarz

Łazienka to podstawa.

Komentarz

nie każdy ma pieniadze, zeby wynając pokoj z lazienka, a do tego nie każdy ma pieniądze, zeby w każdym pokoju zrobic lazienke...jesli w ogole orientujecie sie jaki jest tego koszt...

Komentarz

Tak jest Alu, poziom trzeba stale podnosić wszak konkurencja nie śpi :-)

Komentarz

Zorientowałam się, dlatego pisałam (nie w kontekście krytyki), że tanim ofertom klientela nie wymiera :-)

Komentarz

w Krościenku n/D to już chyba kazdy dom wynajmuje pokoje...w takich miejscowosciach nie jest latwo...bo niby za co !!! stawia sie raz dom, pokoje sie mebluje na swoj sposob (jak fundusze pozwalaja) i koniec...!!! my wynajmujemy juz chyba 9 rok i dopiero chyba na wiosne planujemy zmiany...zmiany mialy byc teraz, ale czasu nie bylo...ale lepiej pozno niz wcale hehe

Komentarz

Sylwio, rozumiem i popieram Twoje plany rozwojowe :-)

Komentarz

hehe nie moje, tylko rodzicow, ja tam tylko pomoca jestem...:P dla nas to tez sa wakacje, bo nie mieszkamy tam na stale tylko sezonowo...przyjemne z pozytecznym :>

Komentarz

nie no, spoko, zdaje sobie sprawe z tego, ze sa tacy, ktorzy chca miec lazienki w pokojach, ale jak to mawiaja nasi Goscie "nie przyjezdzamy tu spedzac calych dni w lazienkach, tylko pochodzic po gorach...", a problemu z lazienka nie ma - przeciez mozna wziac prysznic itp...

Komentarz

Rozpaskudziłyśmy się przez lata wojażowania :-)
                          Alu, ale chyba przyznasz, że zajefajne były te wczasy z FWP za głębokiej komuny z jednym kiblem na korytarzu i permanentnie zajętą łazienką?

Komentarz

dobrze ze ja tego nie pamietam...:P
                            ale wiem o jedyn miejscu w Szczawnicy, powiem tyle pokoje na pierwszym pietrze, stolowka na parterze, a lazienki w piwnicy...a w pokojach podobnjo lozka i stolik...

Komentarz

To dopiero były czasy, Rodzice mogą powiedzieć Ci więcej :-)))
                              A wiesz, że mogłoby mi się podobać w Szczawnicy gdyby tak łazienka "chciała" być wyposażona we wszystko czego drobnomieszczanin potrzebuje bez względu na lokalizację, a łóżko w pokoju było okrągłe a nad nim przymocowana biała moskitiera niczym mgiełka (widziałam taką ekspozycję w IKEI) :-)))

Komentarz

Trwa
                              X