Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Apartament Martyna-Szczawnica- opinie.

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Apartament Martyna-Szczawnica- opinie.

Witam, wybieram się do Szczawnicy na początku kwietnia, czy ktoś może zna i poleca apartament Martyna ? Zależy mi przede wszystkim na bliskości głównych atrakcji turystycznych i względnym spokoju. Proszę o opinie

Byłam. Co prawda przy okazji wypadu na narty ( swoją drogą polecam, mimo że od wielu lat mój kierunek na narciarskie wypady to Słowacja, to trasy na naszej polskeij Palenicy tez są niczego sobie). Co do noclegu, apartament Martyna mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Apatrament jest w samym centrum wiec blisko wszędzie, a że nie jest to ani pensjonat, ani hotel to przy dobrej cenie masz zapewniony spokój i prywatność.

Komentarz

Byłem w zeszlym roku i w tym też sie wybieram Jak Ci zalezy na dogodnej lokalizacji to w tym przypadku nie masz sie o co martwić, bo apartament Martyna jest w samym centrum Szczawnicy. Tak jak już Ania napisała wyżej masz super komfort i totany spokój. Mieszkasz sobie jak u siebie, z właścicielami mieliśmy świetny kontakt, nie było problemu z formalnościami. Jak wybierasz się ze znajomymi to oczywiscie lepie bo koszty Ci sie automatycznie dzielą. Na prawde spoko nocleg w spoko miejscowości

Komentarz

Fajnie wygląda ten apartament Martyna, a jak tam u nich z cenami?

Komentarz

@Miłosz_Wo musiałbyś sobie wejść na ich stronę, tam masz takie urządzonko do liczenia ile Cię ta przyjemność wyjdzie za noc. My sobie chcemy rezerwować w czerwcu, tylko jescze nie wiemy na jak długo. Jak sobie wpiszesz w wyszukiwarce: apartament Martyna to Ci się pojawi ich strona i tam na dole mas zten kalkulator

Komentarz

Ja nigdy tam nie byłem,ale także chętnie dowiem sie szczegółów odnośnie tych apartamentów oraz ogólnie całej okolicy. Szczawnica to dobre miejsce dla wszytskich narciarzy i miłośników tych "lżejszych" wzniesień górskich.

Komentarz

Trwa
            X