Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wolne dwa pokoje w Jastarni za 75zł całość

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wolne dwa pokoje w Jastarni za 75zł całość

Witam!

Jeżeli ktoś z Państwa poszukuję kwater w centrum Jastarni 30m od morza! od 19.06 do 04.07 w super cenie, to mam do zaoferowania dwa pokoje przechodnie w sumie 4 osoby z łazienką i kuchnią oraz z możliwością zabrania psa.

Ciekawe co forumowicze sądzą o tej miejscowości,podoba Wam się Jastarnia? Bo mi o wiele lepiej spodobało się w Mielnie,a w szczególności w pensjonacie "U Jacka" byliście tam może kiedyś?

Komentarz

Rzeczywiście 75 zł. za całość to naprawdę niewiele, ale pewnie niewiele osób z tego forum wypoczywa w kraju. Do tych 75 zł trzeba jeszcze doliczyć koszty dojazdu i wyżywienia na miejscu a to czyni taką sumę, że pewnie bardziej opłaci się wykupić jakieś wczasy na południu. Mimo wszystko życzę sukcesów w poczukiwaniu turystów i zarobieniu tych 75 zł.

Komentarz

witam czy ma pani wolne od 12 08 i jaka cena prosze na meila

Komentarz

mam pytanie czy te dwa pokoje za tą sumę były by od09-11.07 dla 2 osób i dziecka

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X