Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Marsz przeciw przemocy

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Marsz przeciw przemocy

Dzisiaj we Władysławowie o 15 ulicami miasta przejdzie marsz przeciw przemocy w związku z morderstwem na plaży w Chałupach mieszkańca Pucka podobno przez ochroniarzy dyskoteki Solar w Chałupach

Takie marsze nic nie dają. Kto ma sie nimi przejąć? Mordercy?
    Już widze jak trzęsą gaciami - "bo marsz" będzie.

Komentarz

Niech se chodzą
      co cie to

Komentarz

tak znieczulica

Komentarz

Niekoniecznie znieczulica.
          Ale ja też uważam że są to "marsze bezradności" niestety

Komentarz

może i tak,ale ja uważam że taki marsz,jest okazaniem że społeczeństwo jest przeciw takim tragediom,może ustalą większe kary za takie zbrodnie gdy ludzie będą nagłaśniali to,lepszy jakikolwiek sprzeciw niż przejść nad tym do porządku dziennego.Ja jestem z rodziną na wczasach kilka kilometrów od tego miejsca,i tutaj udzielają się nastroje mieszkańców

Komentarz

No to zamiast maszerowania- lepeij poprzeć obywatelski projekt przywrócenia kary śmierci za morderstwa z premedytacją.

Marszami nikt się nie przejmnie- "czapą" każdy bandzior.

Komentarz

Że społeczeńtwo jest przeciw takim tragediom to oczywista oczywistość......
                Takim tragediom mówimy :NIE.....
                ale co to zmieni ?? Bardziej bym wolał żeby marsz poszedł pod hasłem "ZERO TOLERANCJI DLA KAŻDEJ FORMY CHULIGAŃSTWA I BANDYTYZMU" , ot za najmniejsze g.... karać straszliwie (jak w Singapurze).
                Niestety u nas jest przyzwolenie na mniejsze i większe akty chuligaństwa i bandytyzmu i młody człowiek może się spokojnie przyzwyczająć że w tym kraju jest bezkarny. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia to i problemy rosną.
                --rzucenie papierka --500 żł
                --nieposprzątanie po psie 1000
                --przekroczenie prędkości - 500 (i 10 000 kamer i fotoradarów a nie 500 w kraju )
                --itd.....
                (i tylko to wyegzekwować)
                Miło by nie było, czasem by bolało ale byłoby 10 razy bezpieczniej

Komentarz

Marsz pomoże co najwyżej zwrócić uwagę na problem, ale i tak na świecie zawsze będzie istniała przemoc

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X