Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Urocze miejsce w sercu Mazur

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Urocze miejsce w sercu Mazur

Widzę, że wątek Warmii i Mazur jest tu trochę po macoszemu traktowany - niewiele osób się wypowiada, a szkoda, bo to jedna z najpiękniejszych krain w Polsce. Ja Mazury odwiedzam co roku. Przyjeżdżam tu już od kilkunastu lat i do tej pory ni udało mi się zwiedzić i zobaczyć wszystkiego, co jest do zobaczenia. Byłam w różnych miejsach - Mrągowo, Mikołajki, Giżycko, Ełk, Pisz, Ruciane Nida, Stare Jabłonki etc. również w wielu mniejszych miejscowościach, pensjonatach i ośdorkach wczasowych - każde z nich ma swój urok. Za rok planuję objazdową wycieczkę na rowerze Mam nadzieję, że starczy mi sił i motywacji. W tym roku odwiedziłam Stare Jabłonki. Nocowałam w pięknie położonym hotelu Anders, tuż obok jezioro, plaża, las, cisza i spokój. Hotel zadbany i widać, że troszczą się o gości, mnóstwo atrakcji dla osób, które lubią aktywny wypoczynek, ja jestem raczej samotną spacerowiczką - uwielbiam włóczyć się po lasach, czy pływać kajakiem po jeziorach. Tutaj również miałam okazję hołdować moim zamiłowaniom Piękne lasy, mnóstwo szlaków spacerowych, można wypożyczyć łódkę na rejsik po jeziorku. Miód i słodycz. Polecam to miejsce samotnikom, którzy szukają ciszy, spokoju i urokliwej miejscówki na kontemplację A Wam, jakie miejsce na Mazurach najbardziej przypadło do gustu?

Mazury cenię przede wszystkim za spokój. Nie ma tu wielkich miast, w których słychać tylko trąbienie samochodów. Co prawda w sezonie Mikołajki i Giżycko są oblegane i panuje tu niezwykły tłok, dlatego ja wolę miejscowości na uboczu, ciche, przyjazne. Zakochałam się w mazurach Garbatych i małych wioseczkach z gospodarstwami agroturystycznymi. Co roku odwiedzam inne miejsce. Tak jakoś wyszło, że od kilku lat odwiedzam Mazury regularnie i za każdym razem wynajmuję domek nad jeziorem, niedaleko lasku, gdzie można iść na spacer i pojeździć rowerem. takich miejsc jest tu mnóstwo.

Komentarz

Jeśli szukacie odpoczynku od zgiełku, ale jednak chcecie poczuć trochę żeglarskiego klimatu, polecam Ryn. Urocze miasteczko położone między 2 jeziorami.

Komentarz

Ja polecam Pałac i Folwark Galiny obok Bartoszyc. W tym roku też jedziemy. Piekna okolica, smaczne zdrowe
        jedzenie. mozna również pojeździć konno

Komentarz

Oprócz Mazur, serdecznie polecam Wam Warmię. Urokliwe miejsca, bogata kuchnia regionalna. Dla osób szukających wysokiego standardy polecam Hotel Marina Club w Sile koło Olsztyna. Piękny pięciogwizdkowy hotel usytuowany w niewiarygodnie przepięknych terenach. Na około jeziora woda... Hotel leży na półwyspie nad jeziorem Wulpińskim, stąd też widoki na jeziora z każdego pokoju. Plaża pięknie zagospodarowana. Czysty piasekm, leżaki.. W hotelu basen, SPA na wysokiem poziomie. Możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego... Bajka.
          Dla osób lubiących "swojskie" klimaty polecam Glendorię. Sauny w lesie, masaże w lesie, kino w lesie bliski kontakt z naturą gwarantowany...tylko jeziora brakuje.

Komentarz

Ooo, sauny i kino w lesie brzmią bajecznie. Muszę poszukać o tym informacji. Szkoda, że wszystkie newsy tutaj zawarte są sprzed roku. Może jednak ktoś powie, jak to wygląda na obecny moment. Jakie miejsce polecacie na krótki, taki do tygodnia, wyjazd na Mazury?

Komentarz

Ja już trzeci raz byłam na Mazurach, naprawdę piękne widoki, warto się wybrać, jak jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić tych okolic. Hotel Mrągowo Resort to dobre miejsce na nocleg, bo znajduje się nad samym jeziorem Czos, jest przyjazny dla rodzin z dziećmi, pokoje są nowoczesne, obsługa miła no i te widoki…

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X