Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wynajem samochodu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wynajem samochodu

Hej, prosiłbym o informację o ceny wynajmu samochodu, sądze że 3 dniowe bo one zawsze wychodziły korzystnie, jakkiego renta tam polecacie? Lecę z Itaką, z kim oni współpracują na miejscu i jakie mają ceny? pozdr Jarek

ceny rozpoczynaja sie od ok. 30 euro, wiec dosc tanio. ofert jest wiele. na wyspie znajdziesz wszystkie miedzynarodowe sieci plus wiele lokalnych. najlepiej jak wezmiesz auto na minimum 3 dni. na objechanie wszystkich najwazniejszych punktow potrzebujesz minimum 2 dni. ale to tylko gdy bedziesz zatrzymywal sie wszedzie tylko na pare minut. jesli zamierzasz pochodzic po szlakach to wez auto odrazu na tydzien. jezdzi sie dobrze, drogi sa dobre, kierowcy uprzejmi, nie trabia, przepuszczaja. pamietaj o przepuszczaniu pieszych na pasach. na wyspie maja te same przepisy co w polsce, tylko ze tu sie je przestrzega. latwo wladowac sie komus na tylny zderzak, albo zarobic mandat. przygotuj sie na strome podjazdy i krete drogi.

Komentarz

Trzeba pamiętać, że aby wynająć samochód trzeba mieć i prawo jazdy i ukończone 23 lata. W razie niespełnienia pierwszego warunku - nie ma o czym mówić, a tego drugiego warunku - albo wynajem nie dojdzie do skutku, albo wypożyczalnia zażąda 500 euro kaucji (bo wtedy ubezpueczyciel nie pokryje ewentualnej szkody...).
      Autko warto wypożyczyć i obejrzeć sobie tę piękną wyspę. Można też skorzystać z pomocy rezydentki.

Komentarz

My wypozyczylismy samochód przez rezydentke (itaka, wypozyczalnia: "amigos do auto" czy cos w tym stylu), wiec tylko na ten temat moge sie wypowiedziec. I grupa samochodów - najtansza - fiat panda, toyota aigo itp. Cena za dzien 28euro. (nie jestem tylko pewna czy te ceny nie obowiązywały do konca marca). W tej wypożyczalni zniżka przysługiwala w momencie wypozyczenia samochodu dopiero powyżej 7 dni. Na objazd wyspy spokojnie wystarcza 2 dni. Mimo ze zaplacilismy za I grupe to przyjechalo autko z II - clio. Plusem tej wypozyczalni jest fakt, ze za samochody z dwóch pierwszych grup nie trzeba placic kaucji. Nalezy doplacic (jednorazowo) 10 euro za podstawienie pod hotel, wtedy spisywana jest umowa, na koniec wystarczy klucze zostawic w recepcji a samochod oczywiscie pod hotelem. Drogi o wiele lepsze niż u nas, krete i strome. Jezdzi sie bardzo przyjemnie. Udanej podrózy

Komentarz

Ok, no to właśnie wróciłem i mogę się podzielić wiadomosciami

Ja byłem w Garajau, cena wynajmu przez rezydenta 32 E + 6,5 ubezieczenia, jesli brak ubezpieczenia to 600 E kaucji. Ta kwota ubezpieczenia tyczy się grupy A. + 60 E kaucji za paliwo gdyby oddało się niezatankowany samochód.

Ja wynająłem samochód w AVIS - na przeciwko hotelu - super miła obsługa, za samochód Renault Clio 1.2 5 drzwiowy- a więc z grupy B na trzy dni 109,65 E, bez kaucji i z ubezpieczeniem.

W trzy dni zjechałem ponad 400 km, średnia spalanie 8 l/100 km.

Ja byłem zadowolony ze miałem 1,2 pod maską, bo przy niektórych wzniesieniach i tak na jedynce-dwójce musiałem piłować żeby podjechać pod górę.

Drogi - super, ale dla ludzi z mocnymi nerwami Mi się bardzo podobała taka jazda.

Urozmaicenie co do Polski - światła wyłącznie na autostradach i w tunelach, poza tym wyłączamy, mi było cięzko się przestawić żeby wyłączać je.

Parkowanie - parkometry więc należy mieć drobne, w Garajau 0,40 E/1h, w Funchal 1,64 E/h tam trafiłem że można było parkować max 1h, więc lepiej zaparkować gdzieś w parkingu podziemnym. Ale uwaga - jak ktoś nie czuje się mocny w manewrach niech nie pcha się tam - ciastne sa wyjątkowo :-)

Cena benzyny niecałe 1,4 E.

To chyba tyle co wydaje mi się ważne, ale jak coś to pytajcie.

Komentarz

znalzlam na forum gazety, mysle ze cenay ciekawe : [url]http://www.wynajem-samochodow-hiszpania-portugalia.com/index.html[/url]

Komentarz

Chciałabym zaproponować Wam odwiedzenie stronki świetnej
              wypożyczalni samochodów [url]www.cars-4-you.pl[/url] Mają fajne i nowe
              samochodziki w naprawdę dobrej cenie. Polecam!
              Jedyne 49 zł za dobę !! czynne non-stop 24h na dobę!!

Komentarz

Nie dość, ze spam tojescze bez sensu...

Komentarz

Trwa
                X