Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

madera

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gagatek
    replied
    Biuro spisywało się bez zarzutów, o hotelu sie nie wypowiem, ale poczytaj opinie.Byłam w styczniu 2009.

Zostaw komentarz:

• beti-64
    replied
    Czy ktoś ostatnio był na Maderze , ja wybieram się 8.05 na tydzień do hotelu Vila Gale Santa Cruz
    może jakieś info o hotelu i o biurze Itaka .

Zostaw komentarz:

• aca
    replied
    Witam
    czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć i polecić rozwiązanie lepsze i atrakcyjniejsze kosztowo: albo biuro podróży i pobyt 7 dni ~ 2600os.
    organizacja własna i przeloty easy jet z wawy przez Londyn same przeloty wyniosą ~1200os, nie znam jeszcze kosztów noclegów na Maderze , może ktoś poleci coś w miarę przyzwoitego ( double + sanitariaty bez grzyba) za rozsądną kasę mieszczącego sie w obszarze aglomeracji Funchal.
    Opcja własnej organizacji kusi możliwością zwiedzenia Londynu (2, 3 dni dodatkowo) ale jeśli sama Madera ma kosztować tyle samo co z Biurem Podróży to nie będę musiał się angażować w aranżacje wszystkiego.
    z góry dziękuje za odpowiedź
    pozdr

Zostaw komentarz:

• gagatek
    replied
    Jaka by nie była pogoda , z Madery nie można wrócić niezadowolonym , ęśli powodem podróży jest chęć podziwiania uroków przyrody.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Wejdz na stronę www. zoover.pl i poszukaj Portugalia- Madera- Funchal. Tam są bieżące i w miarę wiarygodne info. Ale niestety pogoda na maderze jest nieprzewidywalna.W Funchal np. słońce , pojedziesz 20 km dalej w góry i już mgła, zachmurzenie itp.

Zostaw komentarz:

• mikolaj
    replied
    Wiesz może jaka tam jest teraz pogoda??
    Bede wdzięczny za info!!

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Właśnie wróciłam Lecieliśmy Ryanair z Bydgoszczy (ew. Łódz) do Londynu Stansted a stąd Easy Jet na Maderę.
    Kupowałam bilety w listopadzie, bez szczególnych promocji- koszt na osobę 800zł (w 2 strony). Ale w międzyczasie widziałam bilety z Stansted na Maderę nawet po 14 funtów!!! Mam namiar na fajny apartament na Maderze i niedrogi!

Zostaw komentarz:

• kabe28
    replied
    TUI

Zostaw komentarz:

• sylwia.dw
    replied
    nina 104 jakimi liniami lecisz na maderke bo hotel to sobie jakis wybiore ale przeloty jakies mało atrakcyjne cenowo moze szukam w nieodpowiednich liniach?
    POzdrawiam

Zostaw komentarz:

• gagatek
    replied
    Udanego wypoczynku.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    A ja lecę na własną rękę Po prostu odpowiadam na zadane pytanie

Zostaw komentarz:

• gagatek
    replied
    Tylko porównaj ceny , Itaka ma dużo przystępniejsze i do tego super ceny w lastach, ale każdt ma inne kryteria wyboru, ja postawiłam na Itakę.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Scan Holiday

Zostaw komentarz:

• luzny38
    rozpoczął wątek madera

madera

jakie biura oprócz ITAKI organizują wyjazd na madere?
Trwa
X