Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

madera w lutym

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• madera w lutym

Witam, chcialabym sie zapytac czy ktos wie jaka pogoda panuje w lutym na Maderze, czy mozna sie opalic>

TEZ BYM CHCIAŁA TO WIEDZIEC?ZASTANAWIAM SIE NAD LANZAROTTE LUB MADERĄ,TERAZ NA MADERZE ULEWY STRASZNE LUDZIE MIELI PROBLEM Z POWROTEM,MYSLE ,ZE TRZEBA SLEDZIC POGODE I BRAC Z ITAKI LASTA TAM GDZIE CIEPLEJ NO CHYBA,ZE MASZ JUZ IMPREZE KUPIONA.

Komentarz

madera tak , ale najwcześniej w maju . piękna zielona wyspa . jedna z najpiękniejszych jakie widziałam

Komentarz

Ja bylam na Lanzarote, ale w pazdzierniku i bylo bardzo cieplo, bardzo polecam,zreszta uwazam,ze Kanary to taki rejon,ze o kazdej porze roku jest cieplo,na Teneryfie w lutym bylo upalnie..Nie mam wykupionej wycieczki,ale zastanawiam sie nad miejscem w lutym gdzie mozna sie opalic.

Komentarz

Byłam na Maderze w styczniu i nie mogę narzekac ,pogodowo trafiłam bardzo dobrze, mnie deszcz nie zmoczył, ale słyszałam ,że ktoś trafił na cały tydzień deszczu trchę wczesniej więc moze byc różnie. Temperatury , które się wyświetlały na ulicy to18 d0 23 stopni, ale w słońcu było duużo cieplej. Myślę ,że w lutym będzie podobnie.

Komentarz

A jak ceny na Maderze, w barach,restautacjach?

Komentarz

Moglby ktos mi powiedz\iec, jak zycie na miejscu, tzn ceny jedzenia w knajpach, alkoholu, itp

Komentarz

Ceny na Maderze podobne jak w Polsce, niektóre rzeczy trochę tańsze , inne droższe. Obiad w knajpce (pyszny- dwa steki z tuńczyka z sałatką i frytkami) około 11 euro, wino maderskie (ale nie Madera!) białe i nawet nadające się do picia - 2 euro, woda mineralna około 0,50-1 euro.
                Luty jest podobno najchłodniejszym miesiącem na Maderze- temp. około 18C. My bylismy pod koniec grudnia i bardzo częto padało i wiał silny wiatr ale ogolnie było ciepło (22-23C).

Komentarz

Trwa
                X