Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

madera po powodzi

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• madera po powodzi

czy był ktoś na
    Maderze po powodzi?Mam lecieć w lipcu, chciałam zmienić kierunek ale itaka twierdzi, że wszystko jest w porzadku a za ewentualną zmianę należy dopłacić. Nie wiem co robić...

Moim zdaniem te biura to jedna wielka banda! I TUI i Itaka twierdzi, że wszystko jest ok.
    Ja miałem jechać 2.03.2010, wszystko odwołałem. Mam kumpla na Maderze i wiem jak jest. Już wcześniej o tym mówiono w TV - MILIADR DOLARÓW I 10 LAT NA ODBUDOWE!. To gdzie do lipca. Hotele są ok, ale w mieście prawie zero atrakcji, wszystkie ogrody zniszczone, starówka wygląda do dzisiaj jak po wojnie, w wodzie śmieci i syf który jeszcze długo tam pozostanie. Prawie połowa dróg jest zniszczona więc wycieczki też odpadają. Jedna wielka ściema że wszystko jest ok! Kamery internetowe które skierowane były na miejsca gdzie były największe powodzie i co za tym idzie zniszczenia skierowane są teraz w innym kierunku żeby ludzie widzieli że wszystko jest pieknie.

Komentarz

Planujemy wyjazd w czerwcu do hotelu Rocamar Royal Orchid.Atrakcje "miejskie" możemy sobie darować.Czy da się połazić po górach?Czy ktoś tam był?Bardzo proszę o opinie.

Komentarz

Ghost, ja jade we wtorek na tydzień to dam Ci znac. Pozdrawiam

Komentarz

Przyjemnego urlopu i czekamy na relację.Hej!

Komentarz

Reniuś czekamy na wieści z Madery...miłego wypoczynku
            więcej nas tu czeka na te wiadomości
            pozdrawiam

Komentarz

Witam,

Czy ktoś z Państwa był na Maderze po powodzi i jak wygląda poruszanie się w głąb wyspy.

Komentarz

Zjechałam Maderę w listopadzie, z pewnością nie dotarłam do wszystkich miejsc ale w Funchal nie widac było żadnych strat po powodzi. W ogrodach Monte trwała naprawa kilku alejek przez które przeleciała woda tworząc wyrwę w zboczu ale reszta ogrodu pozostała nie naruszona.
                Ślady powodzi widać natomiast bardzo wyraźnie w okolicach miasteczka Ribeira Brava ( bardzo zreszta klimatycznego), maleńki strumyk w czasie powodzi zmaienił się w rzekę o szerokości 20 metrów porywając domy i wszystko na swej drodze. Widzieliśmy jeszcze stojace uszkodzone domy i prace naprawcze, które pochłoną miliony euro z pewnością. Ale samo miasteczko jak i inne miejsca nie nosiły śladów powodzi. Spokojnie mozna zwiedzać, chodzić po lewadach i korzystać z wszelkich uroków wyspy. Tylko odpukać, by nie było powtórki z rozrywki... Tam mały deszczyk potrafi się zamienić w katastrofalna ulewę,a pada praktycznie codziennie.

Pozdrawiam

Komentarz

dziękuję z informację, gdyby któś jeszcze podzielił się z wrażeń z pobytu w hotelu regency palace z oferty itaki to byłoby super

Komentarz

Trwa
                  X