Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Baia Azul

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Baia Azul

Czy był ktoś Hotelu Baia Azul? Jakie tam są warunki - łazienka, pokoje, wyżywienie. Czy jest gdzieś w pobliżu piaszczysta plażą, czy trzeba nastawić się tylko na hotelowy basen. Co warto kupić na Maderze, jakie są lokalne specjały? Czy kosmetyki są także tańsze jak na Wyspach Kanaryjskich?

Witam - czy nikt nie był w tym hotelu? Jaka pogoda jest w drugiej połowie września? Czy dni są jeszcze słoneczne i można trochę poleniuchować przy basenie? Będę wdzięczna za wszelkie opinie i sugestie. Jak do tej pory opinie czytane na formum okazały się przydatne. Mam nadzieję, że i teraz ktoś się odezwie. Pozdrawiam

Komentarz

Witaj.

Co do hotelu to muszę ci powiedzieć że jest niezwykle chwalony,ale po kolei.

Pokoje spore,ładnie urządzone,sprzątane codziennie.( polecany widok od strony morza)

Basen bardzo ładny,duży,okolica przy basenie także bardzo ładna.

Jedzenie super,troszkę skarżyli się przystawki do kawy,jednak ogólnikowo wszystko na medal.

Personel bardzo miły,uczynny,i zawsze uśmiechnięty

Bardzo duży rodzaj koktajli,polecają cocktail dnia , a także "poncha -madeiran "

Negatywów bardzo mało,troszkę narzekali na ogólny wygląd,ale to przecież rzecz gustu.

Co do temperatury to 19-22 stopnie,więc wypoczynek murowany

Gratuluje wyboru,hotel rewelacyjny

Źródło moje forum http://podroze-forum.pl zapraszam również

Komentarz

Hotel nie jest mi znany, ale ogólnie na Maderze nie ma piaszczystych plaż. Żeby poleżeć na pisaku trzeba wybrać się na całodniową wycieczkę na wyspę Porto Santo (dosyć droga impreza). Plaże są kamieniste, jeżeli są, bo z reguły same klify i urwiska. Leżenie to raczej tylko na basenie.

Co do zakupów, to jak to w europejskim kraju, wszędzie to samo. Ceny podobne do polskich, ani tanio ani drogo. Ze specjałów polecam wino Maderę (pychota, bardzo trudno dostępne w PL), ciasto miodowe (sprzedają w krążkach o różnej wielkości dla turystów), ryba espada i niektóre owoce, np. jabłka budyniowe.

Komentarz

Trwa
        X