Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Madera - polska strona internetowa

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Madera - polska strona internetowa

Serdecznie zapraszam na polską stronę poświęconą w całości Maderze, znajduje się tam m.in relacja z podróży, opisy tras prowadzących przez lewady.
    [www.madera.org.pl]

Piękna ta Madera, tylko dlaczego biura podróży nie organizują wylotów z południa Polski ?!

Komentarz

Bo sie nie opłaca, proste.

Komentarz

A z Warszawy się opłaca? Jesli nie osobny samolot to przeciez mozna zrobić miedzylądowanie, tak jak lecąc do Egiptu, samolot leci z Warszawy i ma międzylądowanie w Katowicach

Komentarz

A potem są płacze na forum,że co to za biuro ,ze muszą lądowac i kogoś zabierać itd

Komentarz

każde międzylądowanie to sa ogromne koszta dla biura, opłaty lotniskowe itd. ja wrocławianka MARZĘ o tym, by Wyspy kanaryjskie, Madera i inne ciekawe kierunki odlatywały z naszego lotniska. marzenia ściętej głowy! Wszystko z cholernej Warszawy. Po ostatnim nocnym koczowaniu na lotnisku Okęcie , powiedziałam sobie basta, z Wawy nie lećę, no chyba,że ktos mi wycieczkę zafunduje i pokryje wszystkie koszta!!!!!><

Komentarz

A swoja drogą to ciekawe. Po raz kolejny Adminek usunał mojego długiego posta na te,mat pobytu na Maderze. Ciekawe dlaczego???

Komentarz

Świerszczyk... Napisał(a):
                -------------------------------------------------------
                > każde międzylądowanie to sa ogromne koszta dla
                > biura, opłaty lotniskowe itd. ja wrocławianka
                > MARZĘ o tym, by Wyspy kanaryjskie, Madera i inne
                > ciekawe kierunki odlatywały z naszego lotniska.
                > marzenia ściętej głowy! Wszystko z cholernej
                > Warszawy. Po ostatnim nocnym koczowaniu na
                > lotnisku Okęcie , powiedziałam sobie basta, z
                > Wawy nie lećę, no chyba,że ktos mi wycieczkę
                > zafunduje i pokryje wszystkie koszta!!!!!><

Łatwiejszy masz dojazd do Drezna i Berlina.

Co do koczowania - to w Warszawie chyba mają tam jakieś hotele?

Komentarz

Ale ja nie chce z Drezna, ani z berlina ani z warszawy. Egoistycznie chciałabym latać z Wrocławia. Skoro miasto kandyduje do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury to chyba powinno miec : kulturalne lotnisko., ciekawe kierunki i DOBRE połaczenia.
                  A nie tylko Turcja, Egipt i Tunezja!!

Komentarz

Widzocznie tylko na takie -"budżetowe" kierunki stać większość mieszkańców regionu
                    Tu "kultura" nie ma nic do gadania - liczy się kasa.

Komentarz

Koala25 Napisał(a):
                      mozna zrobić
                      > miedzylądowanie,

Oczywiście .. i większość z Warszawy będzie miała międzylądowanie, żeby zabrać 2 osoby
                      Ja jestem z Warszawy i nie zamierzam nigdzie lądować.

Za każdym razem kiedy lece jest bardzo dużo osób z różnych miast. Przyjeżdżają wcześniej i śpią w hotelach. Nie wiem gdzie ty widzisz problem ..

Komentarz

To jest dodatkowy koszt ! Dojazd tam i z powrotem, nocleg,to prawie 1/3 wczasów. Ale Warszawiacy nie widza problemu, bo po co, ciekawe dlaczego ich nie lubią, egoiści

Komentarz

Egoista to jest ten który chce zeby jego wczasy były tansze- a iech za to zapłacą inni.

Myślisz, że miedzylądowanie jest za darmo?

Komentarz

No włąśnie. Z 'RÓZNYCH MIAST" Więc i mieszkaniec stolicy mógłby ale NIE MUSI leciec z "innego" miasta! To nie jest polemika o tym czy lubimy Warszawę, Wrocław, Katowice czy Gdańsk lecz o tym,że każdy mieszkaniec-turysta ma prawo do wylotu z lotniska mozliwie najbliżej połozonego. I nie chodzi tylko o finanse ale przede wszystkim o czas podrózy i wygodę.
                            Po co od razu sie obrażać???

Komentarz

Koala25 Napisał(a):
                              > To jest dodatkowy koszt ! Dojazd tam i z powrotem,
                              > nocleg,to prawie 1/3 wczasów.

No niestety. Zazwyczaj ludzie dojeżdżają do miasta a nie na odwrót
                              Przepraszam, masz 16 lat czy tak po prostu nie rozumiesz ?

ciekawe dlaczego ich nie
                              > lubią,

Bo Warszawiacy nie muszą dojeżdżać a zawistnicy muszą. Proste.

Komentarz

Trwa
                              X