Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

madera

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• madera

witam prosze o pomoc w wyborze hotelu gdzies blisko centrum z opcja all pozdrawiam

blisko centrum czego? Funchal?
    Wybór hotelu jest znacznie uzależniony od przeróżnych kryteriów:
    cena
    standard
    basen
    widoki
    i inne... bez konkretnych wymogów trudno cokolwiek doradzić...

Komentarz

witam hotel sredniej klasy np 4 gw opcja all blisko centrum miasta twoje pytanie wskazuje na pracownika biura tutystycznego no to moze tak np jakis dobry hotel i tani pozdrawiam

Komentarz

Nie mam nic wspólnego z żadnym biurem podróży po prostu konkretna ze mnie osóbka

Ja byłam w Machico ze względu na to, że jest tam jedna z dwóch piaszczystych plaż na Maderze.
        Nie jest to absolutnie centrum rozrywki jeśli się chce wieczorami poszaleć poza hotelem.
        Tani... to bardzo relatywne
        Ja na maderze spędziłam cudowny tydzień a do zwiedzania wystarczą autobusy "wyspowe". Nie zawsze są na czas mimo, że kierowcy jeżdżą jak wariaci ;-)
        To jeden, z tych wyjazdów kiedy hotel odgrywał drugoplanową rolę bo służył jedynie jako noclegownia.

Nie jestem ekspertem od Madery ale szczerze polecam ten zakątek świata.

Komentarz

dzieki a moze powiesz w jakim bylas hotelu i ewentualnie jakie biuro moze powiesz co warto zwiedzic bo tak malo info na temat Madery pozdrawiam

Komentarz

o był super last w marcu... Dom Pedro Baia.
            Przez tydzień to naprawdę można zwiedzić wszystko.
            Malowniczo jest w Port Moniz, po drodze jest muzeum wulkaniczne, też ciekawe, no i oczywiście najwyższy klif między Funchal a Riebeira Brava. Poza tym samo Funchal i ogród botaniczny. Oraz widoki, widoki i widoki...

Komentarz

Trwa
            X