Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Lewady z dziećmi?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Dziewczyny dzieki bardzo za cenne wskazowki

Ja zastanawiam sie nad Carvoeiro-ogladajac fotki urzekla mnie mnie na maxa ta malutka,ale jakze urocza plaza(tu)Biale domki na wzgorzu przypominaja SantoriniObawiam sie tylko,ze na tak malej plazy nawet na poczatku wrzesnia bedzie czlowiek na czlowieku,poza tym to mala miejscowosc,wiec atrakcje duzo mniejsze niz w okolicach Albufeiry czy Lagos.Drugim wyborem sa okolice Albufeiry,zeby nie bylo az tak tloczno,ale mimo wszystko nie trzeba szukac,gdzie dobrze zjesc itp.Tak czy siak myslalam o zjechaniu calego wybrzeza autkiem,wiec do pieknych plaz na pewno dotre(:P)

Ulazet jak oceniasz Lagos pod wzgledem rozrywek,restauracji itp?

Apisku miejsce Twojego pobytu urocze,chyba troche na odludziu...moze skusze sie jednak na pobliska FalesieVillamoura nie jest brana w ogole pod uwage(td)

Komentarz

Katerina, jesli chodzo o restauracje to jest ich w Lagos mnostwo, glownie w centrum miasteczka, natomiast o rozrywkach nie mam wlasciwie pojecia. Nie wiem tez , jakie konkretnie rozrywki masz na mysli. Ja bylam tam koncem maja, ludzi malo, wiec pewnie jeszcze przed sezonem, poza tym z malymi dziecmi, duzo tez jezdzilismy. Samo Lagos jest uroczym miasteczkiem ze starowka otoczona murami, ladna promenada, marina, dla mnie fajny klimat.
      Nieopodal Albufeiry jest Zoo Marine, gdzie sa pokazy delfinow, papug, ptakow drapieznych, fok. Fajna sprawa, podobalo nam sie, chociaz nie jestem za specjalnie za przetrzymywaniem zwierzakow w "niewoli":{
      Mam wrazenie, ze Albufeira jest znacznie bardziej "rozrywkowa", ale jej klimat mniej mi odpowiadal. Wiadomo, kazdy wybiera, co mu pasuje.

Komentarz

Ja nie lubie szukac co wieczor,gdzie zjesc czy napic sie drinka,wiec chyba jednak obstawie na okolice Albufeiry,a do Carvoeiro wybiore sie na wycieczkeLagos piekna okolica,ale hotele duzo drozsze:S Okolice Lagos ze slynnymi plazami i tak musze zobaczyc,wiec jakby co tez w ramach wycieczek8-)Ja sie wybieram z paczatkiem wrzesnia,wiec ludzi pewnie juz ciut mniej niz w lipcu/sierpniu8-)

Komentarz

My byliśmy na przełomie sierpnia i września i jeszcze było dużo ludzi. Faktycznie samo Olhos jest bardzo spokojne, ale do Falesii - niedaleko. Do Albufeiry też chodziliśmy piechotą, szczególnie fajne są spacery wąską krętą - chwilami troche niebezpieczną - dróżką prowadzącą wzdłuż klifu tuż nad morzem.
          Woda w oceanie trochę chłodnawa.

W Albufeirze jest mnóstwo knajpek na każdą kieszeń, jest również kilka dyskotek - jedna w pobliżu morza- spotkaliśmy tam dwie Polki narzekające na nocne hałasy z niej dochodzące. Nocne szaleństwa to nie moja bajka, więc tu nie pomogę. Są też knajpki z muzyką fado, ale - jak dla mnie - nie było w nich takiego klimatu jak w Lizbonie.

Komentarz

Trwa
          X