Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

groźna epidemia na Maderze

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • cityrunner
  replied
  .. to nie tylko Wenezuela bo denga występuje w całym pasie tropikalnym ..
  .. ale dla jasności w wiekszości przypadków zarażenie wirusem dengi przebiega bezobjawowo i kończy sie pełnym wyleczeniem bez wiedzy zarażonego .. jedynie kilka procent daje pełnoobjawowa gorączkę krwotoczną i to nieleczone jest groźne ..

  Zostaw komentarz:


 • paluch40
  replied
  gagatek11 denga tez wystepuje na wenezueli..........

  Zostaw komentarz:


 • Dana_N
  replied
  Nietrudno zgadnąć, że chodzi o wycieczkę z Itaki. Jeżeli zdecydowanie chcesz zrezygnować z Madery, próbuj zmienić kierunek., takie rzeczy z pewnością się w Itace zdarzają. W ubiegłym roku bez problemu Itaka zamieniła Maroko na Kenię w zasadzie bez tak poważnego uzasadnienia.

  Zostaw komentarz:


 • george102
  replied
  Czytałam prawie wszystko co możliwe, ale akurat to , ze moze byc tam jakas zaraza nie wpadło mi do głowy bo za tym mam ogromne pretensje do biura, jutro idę z mężem i będę rozmawiać.

  Co to za biuro, które nawet nic nie wspomniało o tym, ze panuje tam taka sytuacja...Zdecydowanie powinno uprzedzić, ze panuje emidemia, a tutaj ani słowa... ! Kasę wzieli i do widzenia. Normalnie ręce mi opadają, totalny brak profesjonalizmu

  Nie chce ujawniac zadnych nazw poki nie wyjasnie sprawy, ale nie omieszkam ostrzec potencjalnych klientów, którzy być może planują w tym biurze coś kupić

  Zostaw komentarz:


 • Dana_N
  replied
  Informacje na temat dengi na Maderze ukazują się przynajmniej od miesiąca. Nie czytałaś nic o miejscu, do którego się wybierasz zanim kupiłaś wycieczkę? :-(. Teraz może być trudno odwołać bez strat .

  Zostaw komentarz:


 • george102
  replied
  a tutaj informacja z 24.10 ... no i jak tu lecieć...., a wycieczka kupiona

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ponad-400-chorych-na-denge-na-Maderze,wid,15037536,wiadomosc.html?ticaid=1f6a5

  Zostaw komentarz:


 • Ania___2222
  replied
  Podejrzewam, ze biuro podrozy nie bedzie chcialo oddac kasy. Najlepiej powiedziec, ze zmienilo sie zdanie i chce sie jechac w pozniejszym terminie lub zamienic na inny wyjazd z tego samego biura. A jak nie da rady to zaopatrzyc sie w silne srodki przeciw komarom! Ale ryzyko zawsze jest... Goraczka krwotoczna denga- nieciekawa choroba, ktora moze, ale nie musi, prowadzic do smierci.

  Zostaw komentarz:


 • george102
  replied
  Przeczytaj prosze linki powyzej, zamiescilam tam to co znalazlam na szybkiego w necie

  Zresztą w google jest tego pewnie więcej...

  Teresa

  Zostaw komentarz:


 • gagatek11
  replied
  A jaka to choroba , cos więcej proszę

  Zostaw komentarz:


 • george102
  replied
  tutaj link http://www.biomedical.pl/aktualnosci/smiertelna-denga-zbiera-zniwo-na-maderze-8419.html

  Zostaw komentarz:


 • george102
  rozpoczął wątek groźna epidemia na Maderze

  groźna epidemia na Maderze

  Witam, wczoraj kupiłam z mezem wycieczke na Maderę, a dzisiaj dowiedziałam się, ze panuje tam epidemia, co wiecej, wirus jest podobno smiertelnie groźny, podejrzewają klikadziesiąt osób zarażonych.

  Nie mam w ogole doswiadczenia z biurami, umowa podpisalam, ale ubezpieczenia na wypadek rezygnacji ni e mam. Czy mozna takie ubezpieczenie dokupić , ew. jakies sugestie ? Czy biuro nie powinno oddać pieniedzy? Przeciez dobrze wiedzą jak jest, a jak nie wiedzą to powinni wiedziec i poinformowac mnie wraz z mezem jaka jest obecnie sytuacja.... Wiadomo , biora kasę i do widzeniam, ale tak byc nie moze...

  Co radzicie teraz zrobic?

  Teresa
Trwa
X