Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Madera [i Porto Santo] - opis, uwagi i porady

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Madera [i Porto Santo] - opis, uwagi i porady

Jesli interesuje kogos moj opis 2-tygodniowego pobytu na Maderze oraz szereg uwag i porad, zapraszam na nasza strone http://www.xaltuton.com/wyprawy/europa/2011.portugalia/index.html Jest tez troche informacji o pobliskiej wyspie Porto Santo. Pozdrawiam.

Znakomita relacja, świetne zdjęcia, mnóstwo istotnych informacji i ciekawych spostrzeżeń. W dodatku napisana czystą polszczyzną i pozbawiona ortograficznych błędów. /to niezwykła rzadkość, niestety :-(/ Z przyjemnością przeczytałam, "jednym tchem" :-) Pozdrawiam.

Komentarz

Nie doczytałem jeszcze, ale pobieżne przejrzenie pozwala sądzić, że zapowiada się baaaardzo interesująco. No i - zerknąłem na galerię z Dolomitów - i wzdycham znowu.
      -D(tu)(><
      Xaltuton, a kiedy można liczyć na relację i poradnik dolomitowy?

Komentarz

marinik Napisał(a):
        -------------------------------------------------------
        > Xaltuton, a kiedy można liczyć na relację i
        > poradnik dolomitowy?

Chcialbym zakonczyc w ciagu miesiaca, ale tak samo mowilem miesiac temu Coz, proza zycia codziennego....

Komentarz

Czekam - CZEKAM !!!
          (:P)

Komentarz

Bardzo dfobry opis,mnóstwo istotnych szczegółów! Duże wdzięczności za aktywnośćna forumMadery.

Komentarz

Xaltuton, gratulacje ! Świetna robota ten opis pobytu na Maderze. Czegoś takiego szukałam. Niestety jest to mało popularny kierunek wyjazdów, więc mało jest również praktycznych informacji. Ja planuję wyjazd na tę wyspę od roku i po przeczytaniu Twojej relacji chyba już "dojrzałam". Jednak chciałabym raczej pojechać na wiosnę, żeby zobaczyć rozkwitające kwiaty.

Komentarz

Trwa
              X