Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy ktoś korzystał z biura DG Travel z Funchal ?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy ktoś korzystał z biura DG Travel z Funchal ?

Witam serdecznie
    Chciałem się dowiedzieć czy ktoś korzystał z usług biura podróży DG Travel w stolicy Madery. Chciałbym dowiedzieć się jak ewentualnie dojechać do nich z hotelu Rocamar@Royal Orchid, czy jest szansa na skorzystanie z ich usług podczas 7-dniowego pobytu ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Witam jeszcze raz
    Widzę, że nikt nie korzystał z usług tego biura także moje drugie pytanie odnośnie lokalnych biur podróży na Maderze.
    Czy koś korzystał z jakiegoś lokalnego biura podróży w stolicy Funchal ? Chodzi mi głównie o zwiedzenie kilku najciekawszych miejsc na Maderze. Każdy przecież powie, wypożycz samochód ale ja właśnie chciałbym odpocząć od samochodu. Bardzo proszę o konkretne wskazówki.

Komentarz

Zamieszczone przez wilkeny Zobacz posta
      Chciałbym dowiedzieć się jak ewentualnie dojechać do nich z hotelu Rocamar@Royal Orchid, czy jest szansa na skorzystanie z ich usług podczas 7-dniowego pobytu ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
      Z hotelu do biura masz chyba jakieś 14 kilometrów, 2,5 km od hotelu wsiada się w autobus 114 i później przesiada
      na linię 04 do Avenida do Infante.
      Chyba najlepiej wszelkie pytania zadać na ich stronie, w zakładce "Contact Us"

dg-travel.com/

Komentarz

Trwa
      X