Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wycieczka do RPA

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wycieczka do RPA

Witam,
    planuję w październiku 2011 wyjazd na wycieczkę do RPA. Zastanawiam się nad propozycją biura LOGOS TOUR. Czy ktoś był z tym biurem podroży na wycieczce "RPA + wycieczka do Suazi" - ten program wydaje mi się dość ciekawy? Jeżeli tak, proszę o kilka praktycznych uwag oraz o opinie jak było. Czy biuro realizuje program, zgodnie z planem, jakie hotele, standard, wyżywienie, pilot? Będę zobowiązana za odpowiedź.
    A może ktoś podpowie mi inne biuro ze sprawdzoną wycieczką w te rejony?
    Czy ktoś jeszcze wybiera się do RPA w tym terminie? Może stworzymy jakiś team, jeszcze przed wyjazdem i wyjedziemy wspólnie na jedną imprezę?

ja byłem z Sigmą, dodatkowo były Wodospady Victorii, super impreza

Komentarz

Wodniczka,sprawdż sobie jeszcze ofertę Rainbowtours - mi się ona podoba i cenowo i programowo;-)))
      ostatnio lukałam mocno na ten kierunek....a co z lukania wyjdzie ,to sie obaczy
      chcę sprawdzić ich ceny na jesień ,ale dopiero w "zimowym" katalogu ,który wyjdzie maj/czerwiec - wtedy mozna miec max.znizkę ( w tym roku to było 26 lub 24 % juz teraz nie pamietam )

Komentarz

Tak, możesz sprawdzić jeszcze program z Rainbow Tours, tym bardziej, że mają kilka:
        - RPA - Diament Afryki
        - RPA i ZIMBABWE - Wodospady Wiktorii
        - RPA i NAMIBIA - piasek, niebo i woda
        Ceny na pewno dużo niższe niż w przypadku Logos Tour, a i biuro godne polecenia, ale z drugiej strony Logos Tour to jakby nie patrzeć klasa wyższa... To, za co w Rainbow musisz dopłacić, tam będziesz już miała w cennie i chyba do tego wyżywienie 3 razy dziennie. O samą organizację nie musisz się obawiać. Jeśli tylko masz kasę, to się nawet nie zastanawiaj.

ooona 21% na egzotykę było, ale niestety tylko teoretycznie.
        Sprawdziłem niemal wszystkie kierunki i praktycznie na wszystkie rzeczywista zniżka wynosiła 12%
        Normalnie biuro leci sobie w kulki :X

Komentarz

ojjjjjjj to nie ładnie z ich strony , ja jeszcze żadnej "egzotyki" z nimi nie robiłam
          na Syrie i Jordanię ,przy rezerwacji bodajże w grudniu ,dali znizke + jeszcze jako stały kilent+ jeszcze jako gr.zorgaznizowana ( 10 os. ) - w styczniu "przebukowałysmy" Bliski Wschód ( zamieszki ) na Andaluzję i uwzględnili wszystkie rabaty.Zobacze jak sobie wylicza dopłatę końcową

Komentarz

Powiem Ci, że ogólnie jesteśmy zadowoleni z tego biura. Ale wkurza mnie coś takiego, że piszą jedno, a robią drugie. Nawet dziewczyna w biurze się zdenerwowała i dzwoniła do centrali, no ale niestety...
            Gdy wykupowałem Sri Lankę i Malediwy, właśnie zaskoczyła mnie ta zniżka 12% a nie 21 tak jak pisali. Sprawdziliśmy pozostałe kierunki (Meksyk, Tajlandia, Wenezuela, RPA, Filipiny...) i wszędzie była zniżka 12%, pomimo tego, że robiłem rezerwację w pierwszym tygodniu od ukazania się katalogu. Więc trochę to nie fair. No ale poza tym biuro bardzo fajne i przede wszystkim bardzo fajne programy wycieczek.

Komentarz

dzięki wszystkim za sugestie i podpowiedzi.
              Sigma ma faktycznie bardzo ciekawy program, ale cena ich ofert, w moim przypadku, jest nie do przejścia.
              Znam również program Rainbow i nawet byłabym gotowa skorzystać z programu "Diamenty Afryki", ale ostatni termin wyjazdu w tym roku mają we wrześniu, a mnie interesuje październik lub listopad. Natomiast powiązanie RPA z Wodospadami jest fajne, ale program zwiedzania RPA jest znacznie zubożony. Tak to jest, jak się chce wszystko zobaczyć i w dodatku tanio hihihi.
              Porównując ceny RT i Logosa, fakt, jest drożej w Logosie, ale też ich program zwiedzania jest dłuższy o 3 dni i tak jak wspomniał "the crow", Logos jest "o klasę wyższy". Decyzji co do wyboru biura i wyjazdu jeszcze nie podjęłam, ale póki co, skłaniam się jednak ku Logosowi.
              Mimo, to nadal czekam na wasze opinie.

Komentarz

Hej wodniczka,

Bylem w RPA +Zambia i Zimbabwe z Logos Tour w listopadzie 2009. Bylo super !
                Mialem super pilotke p.Anne Pietrasik - mieszka w Johanesburgu od ponad 20 lat.
                Sam program wycieczki godny polecenia - Cape Town, Johanesburg, Sun City, Park Krugera z safari. Pozatym wodospady Wiktorii, cos pieknego, szczegolnie jesli wezmiesz opcje przelot helikopterem Masa super wrazen i jak najbardziej polecam !

Komentarz

wodniczko ostatni termin z Rainbowa jest na wrzesień dlatego, że to jest z katalogu letniego. Z katalogu zimowego wyjazdy rozpoczynają się od października lub listopada. Tak więc termin będzie na pewno.

Komentarz

lecimy z Logosem we wrześniu. Program to całe wschodnie wybrzeże , w Rainbow mała trasa na płd. RPA.Sigma to 15 tys złotych , Logos 10 tys. Lataliśmy i z RT i Logosu i indywidualnie podchodzimy do trasy i ceny. RPA wybraliśmy z Logosu.

Komentarz

i ja zdecydowałam się wreszcie na biuro i trasę. Logos... w październiku, zaliczka wpłacona.
                      Prośba do a+e. Wygląda na to, że lecicie na tę samą imprezę, tylko miesiąc wcześniej. Jak już wrócicie, to wystukajcie parę słów o tym jak było. Proszę

Komentarz

Być może polecimy w pażdzierniku ( 2 stopnie cieplej i przyroda się budzi ) , ale do RPA latać mozna cały rok.

Komentarz

A jaka pogoda jest w RPA w sierpniu,czy ktoś był i może powiedzieć?

Komentarz

do wodniczkaOO -wróciliśmy , impreza extra.Nie ma się prawie do czego doczepić.Jak chcesz więcej , to pytaj.

Komentarz

a+e Napisał(a):
                              -------------------------------------------------------
                              > do wodniczkaOO -wróciliśmy , impreza extra.Nie
                              > ma się prawie do czego doczepić.Jak chcesz
                              > więcej , to pytaj.

dzięki wielkie za info, ale niestety w ubiegłym tygodniu bardzo skomplikowanie złamałam nogę i niestety z mojego wymarzonego wyjazdu klops. Swoje miejsce musiałam odsprzedać, oczywiście z dużą stratą, ale dobrze, że chociaż trochę zwróciły mi się koszty. RPA odkładam na termin późniejszy, może przyszły rok, a może dopiero za dwa lata, ale na pewno wybiorę się tam. Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                              X