Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Objazd po Rumunii - z ktorym biurem?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Objazd po Rumunii - z ktorym biurem?

Witam! Strasznie stare wątki tutaj...czy był ktoś moze rok temu na objeździe po Rumunii z Rainbow albo z Itaką? Przejrzałam program Eximu, ale bardzo ubogi...będę wdzięczna za porady

Przejechałem wzdłuż całą Rumunię a raczej po przekątnej bo od Cluj Napoca do Mangalii .. ale to było chyba w 2002 roku , więc obawiam się że moja wiedza się zdezaktualizowała ...

Komentarz

W każdy razie, dzięki za dobre chęci :-)

Komentarz

Wybrałam. Fale Dunaju i szczyty Karpat z Rainbow. W sierpniu. Mam nadzieję, ze się nie rozczaruję. Będę wdzięczna za wszelkie opinie, uwagi i rady dotyczące tej wycieczki.

Komentarz

Wycieczki nie znam .. ale Rumunię troszkę tak .. .. też mam nadzieję że Cię zainteresuje a może i zafascynuje ..

Komentarz

Zafascynowała :-) Choć momentami miałam mieszane uczucia. Troszkę jeszcze jest do zrobienia w Rumunii, ale ma ogromny potencjał i wiele do zaoferowania. I trzeba łamać stereotypy, że Rumuni=Cyganie. To nieprawda! Szczerze mówiąc, nie widziałam Cyganów...za to pałace cygańskie tak. Niestety, praktycznie w każdym odwiedzanym miejscu byli żebracy, ale w Polsce też są!

Komentarz

Każdy kto choć raz objechał Rumunię na pewno tego nie żałuje. Faktem jest, że jest to dość specyficzny region, ale na pewno warto tam jechać.
              Co do podróżowania, z kim. To ja dużą część wycieczki załatwiłem za pośrednictwem właśnie wakacje.pl. Osobna sprawa, że jak wynajmiesz samochód, to można fajnie pojeździć na własną rękę.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Rumunia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X