Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Promocja Lufthansy wyloty z Polski do Singapuru/Pekinu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Promocja Lufthansy wyloty z Polski do Singapuru/Pekinu

Witam, jesli ktoś planuje wakacje pomiędzy 20.10.2012 do 20.03.2013 Lufthansa wrzuciła dzisiaj świetną promocję z wylotem z większości polskich miast .
    Przeloty ogromnymi airbusami A380 w cenach np.
    Katowice -Pekin ceny od 2090 zł
    Katowice- Singapur od 2144 zł

Jeśli ktoś ma urlop nic tylko bukować , ceny :::

OOoooooooooooooooooooooooooooo, muszę oblukać...może na zimę styczeń coś wypatrzę :-)

Komentarz

Ciekawa tez cenka do Tokio i Johannesburga -ok 2,5 tys zl

Komentarz

Bepi nie korci Cie Malezja? Mozna tez połączyc Sin z Tajlandią, przeciez Air Asia ma promocje , no i z KL są loty prosto do Siem Rep....(tu)

Komentarz

mnie kusi ta cenka do Australii w marcu(:P)

Komentarz

Momiś korci okrutnie ten SIN, bo stamtąd od razu siup na malezyjskie wysepki Kambodża dla mnie nie bardzo ...8-)może na starość..jak dostane alergie na słońce , plaże.., lazury..i drinkii słodkie nic nie robienie ( to sie bede włóczyć po światyniach i nie tylko

Ale niestety u mnie pół roku wczesniej urlop nie wchodzi w grenawet jakby ta promocja była za 1000 zł to nie mam mozliwości przewidzieć co u mojego Roberto będzie się działo w pracy za pół roku, czy dostanie urlop w danym terminie Wprawdzie planuję urlop w styczniu lub lutym , ale może w połowie grudnia bede wiedziała przyblizone daty..

Komentarz

No tak faktycznie, zapominam, że u was tak z tym urlopem na ostatnią chwile.Ciagle musisz mi to przypominać, normalnie stara sie robie, niedługo będe sie o własne cycki potykać.....8-)8-)8-)

A z tą Kambodzą to mówie dziewczyną, ktore planują Siem Rep na styczeń.

Komentarz

Czy ktoś skorzystał z promocji Lufy Ja lecę 12.02.13-27.02.13 z KTW, może ktoś leci w tym terminie

Komentarz

Nam się też udało, choć o wiele wcześniej, albowiem na 22.01.13 :-)

Komentarz

Ewela o kurka ( fajnie zapowiada ci sie ten nowy 2013 rok >< teraz tylko trzeba dopracować program, ale to akurat pikus, Pan Pikuś przez duże P (

Komentarz

X(X(X(Ewelina(tu)jaki dalszy plan ???X(X(X(

Komentarz

Lecimy w 7 osób do SIN, musimy się jakoś wszyscy zgrać, ale wstępnie plan taki,że w SIN 3 nocki, później 6 nocek na Krabi (na Railay) - tu mamy się spotkać z Anią, Julitą i Dagą - zlot (jeśli wszystkim się uda loty dograć, choć Ania to już pewniak bo ma lot na Krabi kupiony na 23.01 :-) ), kolejno 4 nocki na Phi Phi, ale wiadomo dopóki nie mamy zabukowanych hoteli to wszystko się może zmienić. Chcemy tak by nie umęczyć zbytnio dzieci (choć w SIN i tak małą przegonimy) i żeby coś zobaczyć, odsapnąć, wymasować. Ciekawa jestem jakie będzie nasze odczucie w stosunku do Samui.....ale czytając relacje na razie zapowiada się fajowo. Tylko te ceny hoteli fajnych na wyspach na razie odstraszające grrrrr

Komentarz

potwierdzam Ewelę (tu)(tu)(tu)
                          ja co prawda mam na oku bileciki z Pragi do Bkk ( ale czekam na spadek ojo:P ,bo codziennie inny przelicznik mi wychodzi ) a że mam ekipę 8 os,to troszku zaoszczędzimy
                          więc Bkk tak z 3-4 nocki + 9/10 na Krabi ....bo tam nas jeszcze nie było
                          juz Prezesowi zapowiedziałam,że z hotelu tylko łódką może się wydostac....i stwierdził....że mu to PASUJE (tu)(tu)(tu),bo nigdzie ciagała go nie będę hihihihhi i tu sie myli....tam fakulteciki tylko "wodne" będą(:P)(tu)(tu)

Komentarz

Daga, kuj żelazo :-)))) Liczę, że uda Ci się ostatecznie coś "wyrwać" atrakcyjnego. Jak coś mi się rzuci w oczęta to dam znaka :-). Daga, te hotele na Railay (a mało ich jest) już znam prawie na pamięć, obstawiam ten R. village (Ania rekomendowała i od jej hotelu za ścianą), ceny na razie min 600zł/doba za dwójkę, ale może w ciągu tych miesięcy się coś zmieni.

Komentarz

Super plan , i noclegi na PHi Phi donX(X(X(ta wyspa to też mi ciagle siedzi w głowie( , byłam tam tylko 2 godziny ale jest dla mnie(tu).Tylko ceny noclegów są bardzo wysokie na Phi Phi:X
                              Daga trzymam kciukasy za dobre promocje, oby forumowy zlocik doszedł do skutku, bo relacja wtedy będzie

Komentarz

Trwa
                              X